TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
En die zet fans meteen aan het speculeren.
Het aftellen is begonnen, want op donderdag 2 april is het zover: The Passion. Dit jaar komt het bijbelse spektakel vanuit Dwingeloo, een Drents dorp met een brink, een oude burgemeesterswoning en een kerk met een opvallende uivormige torenspits.
De hoofdrollen zijn inmiddels verdeeld: Milan van Waardenburg speelt Jezus, Roxeanne Hazes is Maria en Bas Ragas kruipt in de huid van Petrus. Ook Boaz Kok, Anouk Maas, Mike Libanon en Thomas van der Vlugt maken hun opwachting, net als deze discipelen.
Toch blijft er nog één grote vraag openstaan: wie praat het geheel aan elkaar als verteller? KRO-NCRV onthult het antwoord op donderdag 19 maart 2026 rond 20.30 uur in Op Weg naar The Passion 2026 op NPO 1.
Maar na het zien van de video denken veel kijkers het al te weten: volgens hen is het niemand minder dan Astrid Kersseboom. Nu nog even afwachten of het echt om de nieuwslezeres gaat!
The Passion is op donderdag 2 april 2026 om 20:30 uur te zien bij KRO-NCRV op NPO 1.
De shows van Vandaag Inside en De Oranjezomer op Curaçao krijgen steeds meer vorm
12:55Bert in URK!: 'Greetje, leven met jou is soms pittig maar laten we samen oud worden'
11:47Video: De Augurkenkoning ook populair in België
10:39Wanneer is de finale van Project Dans op tv te zien?
09:39Deze koppels doen mee aan het nieuwe seizoen van Temptation Island