TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ilja Gort is binnenkort te zien met een nieuw seizoen van Gort over de Grens, waarin de schrijver en wijnboer naar Italië reist, maar na die reeks komt er, in ieder geval voorlopig, een einde aan zijn samenwerking met AVROTROS.
Gort maakt al meer dan tien jaar programma's bij de publieke omroep en trakteerde de kijker daarin veelvuldig op bijzondere gerechten, prachtige landschappen en heerlijke wijn. Daar komt dus binnenkort een einde aan.
Tina Nijkamp bracht dit nieuws vandaag naar buiten in haar podcast Tina's TV Update en navraag bij AVROTROS leert ons dat de komende reeks van Gort over de Grens inderdaad voorlopig de laatste is. Het is echter niet zo dat er sprake is van een definitieve breuk: 'Zeg nooit nooit', zo laat de omroep weten.
Wel geven ze aan dat er vooralsnog geen nieuwe plannen zijn voor een programma met de opvallende wijnboer, die samen met zijn zoon Klaas een wijnchâteau runt in Frankrijk.
De startdatum van het nieuwe seizoen van Gort over de Grens is op dit moment nog niet bekend
Partnerbijdrage
Kippenvel: Kimberly Fransens schittert met musical-klassieker in Stars On Stage
16:28RTL ziet geen reden tot ingrijpen bij Married At First Sight na ophef Britse editie
16:15Dit zijn de gasten van Vandaag Inside op Curaçao op vrijdag
15:13Zet je schrap: De eerste beelden van de A.S.S. - Anti Survival Show zijn er
14:56Let op: Op deze datum start de Eredivisie weer