TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Goede Tijden, Slechte Tijden is sinds jaar en dag een vaste waarde op RTL4, om 20:00 uur. De soap is alweer aan zijn 35e seizoen bezig maar hoe lang gaat dat nog door? De kijkcijfers zijn namelijk de afgelopen tijd flink gezakt, zo laat Tina Nijkamp woensdag weten in haar podcast Tina's TV Update. Wat is er aan de hand?
De tijd dat GTST iedere dag lineair meer dan een miljoen kijkers wist te trekken is reeds lang voorbij maar toch doet de soap het nog altijd aardig, zeker ook via Videoland. Onlangs kreeg de serie zelfs nog een kijkcijferboost, dankzij de comeback van Katja Schuurman als Jessica Harmsen.
Nu blijkt echter dat de kijkcijfers na het vertrek van Katja een stuk lager liggen, zo laat Tina Nijkamp woensdag weten: 'Toen zij er een paar weken in zat scoorde GTST steevast boven de 900.000 kijkers en gisteren waren dat er maar 719.000.'
Nijkamp spreekt van het 'Katja Schuurman-effect' en is duidelijk over de cijfers van nu: 'Het gaat nu niet goed.' En dat is volgens de kijkcijferprofessor extra opvallend omdat de RTL-hit momenteel in haar ogen weinig concurrentie heeft: 'Met het Mes op Tafel staat er normaal tegenover met heel veel kijkers en dat is nu niet te zien.'
Goede Tijden, Slechte Tijden is van maandag tot en met donderdag om 20:00 uur te zien op RTL4.
Zien: bekijk de trailer van het nieuwe seizoen van Woeste Grond
12:39Halftimeshow WK Voetbalfinale zondag in zijn geheel te zien bij de NOS
11:31Hoe gaat het nu tussen Chess en Thomas uit De Bondgenoten?
11:27Winter Vol Liefde-Robin geniet nog altijd van bijzondere band met zijn dates
10:11Duitse hitserie met Gaite Jansen krijgt Nederlandse tv-première