TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Goede Tijden, Slechte Tijden is sinds jaar en dag een vaste waarde op RTL4, om 20:00 uur. De soap is alweer aan zijn 35e seizoen bezig maar hoe lang gaat dat nog door? De kijkcijfers zijn namelijk de afgelopen tijd flink gezakt, zo laat Tina Nijkamp woensdag weten in haar podcast Tina's TV Update. Wat is er aan de hand?
De tijd dat GTST iedere dag lineair meer dan een miljoen kijkers wist te trekken is reeds lang voorbij maar toch doet de soap het nog altijd aardig, zeker ook via Videoland. Onlangs kreeg de serie zelfs nog een kijkcijferboost, dankzij de comeback van Katja Schuurman als Jessica Harmsen.
Nu blijkt echter dat de kijkcijfers na het vertrek van Katja een stuk lager liggen, zo laat Tina Nijkamp woensdag weten: 'Toen zij er een paar weken in zat scoorde GTST steevast boven de 900.000 kijkers en gisteren waren dat er maar 719.000.'
Nijkamp spreekt van het 'Katja Schuurman-effect' en is duidelijk over de cijfers van nu: 'Het gaat nu niet goed.' En dat is volgens de kijkcijferprofessor extra opvallend omdat de RTL-hit momenteel in haar ogen weinig concurrentie heeft: 'Met het Mes op Tafel staat er normaal tegenover met heel veel kijkers en dat is nu niet te zien.'
Goede Tijden, Slechte Tijden is van maandag tot en met donderdag om 20:00 uur te zien op RTL4.
Zaterdag in Only Joling: Gerard ontpopt zich tot hilarische reisleider
16:04Lubach vanavond eenmalig echt live te zien op RTL4
14:22Dit zie je met Koningsdag 2026 op tv
13:35Winter Vol Liefde België komt naar Videoland: dit is wanneer
12:59Salar uit De Bondgenoten wordt online flink aangepakt: 'Vies vrouwonvriendelijk ventje'