TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Voor Ghosted zoekt Jan verhalen van mensen die van het ene op het andere moment online worden genegeerd zonder dat ze daar weet van hebben. Totale radiostilte dus. Dat zorgt bij het slachtoffer voor twijfels en Jan gaat hen helpen.
Jan gaat samen met het slachtoffer wat geghost is op zoek naar antwoorden. Want waarom ben je ontvriend op Facebook, ontvolgd op Insta of worden jouw berichten niet meer gelezen? Door antwoorden te krijgen kan het slachtoffer weer de draad van het leven oppakken.
Ghosted lijkt overigens wel heel erg op het MTV-programma Ghosted: Love Gone Missing. Rachel Lindsay en Travis Mills presenteren dat programma op MTV, dat inmiddels een heel seizoen achter de rug heeft.
Het is nog niet bekend wanneer Ghosted te zien is bij KRO-NCRV op NPO3. Aanmelden voor het programma kan hier.
Peter Pannekoek deelt onthutsend verhaal over Toeslagenaffaire-slachtoffers: 'Het is echt hard'
12:40Zoveel geld houd je over als je 500.000 euro bij Miljoenenjacht wint
12:23Arjan Ederveen hoopt op een tweede seizoen van Rust en Vreugd: 'Natuurlijk wil ik dat!'
12:10Video: Thomas confronteert Chess met haar lullige uitspraken (De Bondgenoten)
12:02Livestream: Jenning de Boo schaatst de 3000 meter tegen Joy Beune