TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Jan kwam met dit nieuws tijdens een bijeenkomst voor dove en slechthorende kinderen. Tegenover de camera's van Shownieuws zei Jan: “Ik heb een hersenbloeding gehad vlak na mijn geboorte en ik heb eigenlijk heel veel mazzel gehad. Er kan van alles gebeuren als je dat krijgt en ik ben gewoon heel slechthorend geworden.”
Met zijn linkeroor hoort Jan 80 procent van wat er om hem heen gebeurt en met zijn rechteroor slechts 20 procent. Desondanks zegt de SBS-presentator weinig tot geen last van zijn handicap te hebben. Wel houdt hij er rekening mee door tijdens etentjes aan een bepaalde hoek van een tafel te gaan zitten. "Ik zit graag rechts van mensen, zodat ik er met het goede oor naartoe zit.”
Jan Versteegh is sinds dit tv-seizoen dagelijks bij SBS 6 te zien met het spelletje Lingo. Ook presenteert hij Echt Waar?! waarin hij samen met Leo Alkemade en Soundos El Ahmadi te zien is. Naar de eerste aflevering van dat laatste programma keken zaterdag 830.000 kijkers.
Johan Derksen moest hond Cuby laten inslapen: 'Hij was op'
07:40Dyantha Brooks verlengt SBS-contact met drie jaar: 'Enorm blij met het vertrouwen'
07:26Johnny de Mol zwaait af bij De oranjezomer: 'Hélène was er altijd als ik er doorheen zat'
07:21Dit zijn de winnaars van Het blok 2025: 'Spannend!'
22:42Emoties lopen op in finale De Verraders: 'Ik vertrouwde jullie echt'