TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Janny, toch vooral bekend van haar rol als jurylid in Heel Holland bakt, kreeg van collega-beoordelaars William Rutten en Cynthia Boll lovende woorden en een hoge beoordeling en dat emotioneerde haar omdat ze al jaren zichtproblemen heeft als gevolg van een auto-immuunziekte.
De bemoedigende woorden lieten Van der Heijden niet onberoerd, zeker omdat er naar eigen zeggen door de camera een heel nieuwe wereld voor haar is opengegaan. "Weet je wat ik het meest gaaf vind? Ik zie door de camera ineens dingen die ik in real life met mijn ogen niet zie en dat vind ik zo ongelooflijk.”
Medekandidaat Bibi Breijman is ook onder de indruk van Janny, vertelt ze in gesprek met Televizier. “Je zou het misschien niet verwachten, maar Janny van der Heijden is onwijs goed. Ze heeft zoveel oog voor detail en blijft altijd rustig.”
De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-kijkers vallen net als Nisha Tara in katzwijm voor Lieske
06:47Vanavond op TV: Poorten van Europa, Woeste grond, The Other Guys
22:13B&B Vol Liefde-Iris heeft het moeilijk door ogenschijnlijk ontbrekende sociale antennes van Edwin
20:42Erica Terpstra verhuist naar een rusthuis in Laren
14:23De streamingtip van de week: The Idaho Murders: College Nightmare op Netflix