TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Janny, toch vooral bekend van haar rol als jurylid in Heel Holland bakt, kreeg van collega-beoordelaars William Rutten en Cynthia Boll lovende woorden en een hoge beoordeling en dat emotioneerde haar omdat ze al jaren zichtproblemen heeft als gevolg van een auto-immuunziekte.
De bemoedigende woorden lieten Van der Heijden niet onberoerd, zeker omdat er naar eigen zeggen door de camera een heel nieuwe wereld voor haar is opengegaan. "Weet je wat ik het meest gaaf vind? Ik zie door de camera ineens dingen die ik in real life met mijn ogen niet zie en dat vind ik zo ongelooflijk.”
Medekandidaat Bibi Breijman is ook onder de indruk van Janny, vertelt ze in gesprek met Televizier. “Je zou het misschien niet verwachten, maar Janny van der Heijden is onwijs goed. Ze heeft zoveel oog voor detail en blijft altijd rustig.”
Nieuw seizoen Wie is de Mol? eind februari op televisie
10:00Hans Klok vroeg voor Maestro advies aan Chris Zegers: 'Hij had goede tips voor me'
10:00Dit moet je weten over de kandidaten van Maestro 2025/2026
09:22De TV van gisteren: spectaculaire ontknoping Wie is de Mol? en hoge kijkcijfers The Tribute
06:47Vanavond op TV: Glasland, Expeditie Robinson, Mean Girls