TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Janny, toch vooral bekend van haar rol als jurylid in Heel Holland bakt, kreeg van collega-beoordelaars William Rutten en Cynthia Boll lovende woorden en een hoge beoordeling en dat emotioneerde haar omdat ze al jaren zichtproblemen heeft als gevolg van een auto-immuunziekte.
De bemoedigende woorden lieten Van der Heijden niet onberoerd, zeker omdat er naar eigen zeggen door de camera een heel nieuwe wereld voor haar is opengegaan. "Weet je wat ik het meest gaaf vind? Ik zie door de camera ineens dingen die ik in real life met mijn ogen niet zie en dat vind ik zo ongelooflijk.”
Medekandidaat Bibi Breijman is ook onder de indruk van Janny, vertelt ze in gesprek met Televizier. “Je zou het misschien niet verwachten, maar Janny van der Heijden is onwijs goed. Ze heeft zoveel oog voor detail en blijft altijd rustig.”
Partnerbijdrage
Jim Bakkum belooft veel goeds voor nieuw seizoen Stars on Stage
10:00Mark van Eeuwen: 'Dit laatste seizoen is niet alleen een afscheid van Flikken Rotterdam, maar ook van Cees'
09:37Kerstliefhebbers opgelet: Single Bells is binnenkort weer te streamen
08:42De TV van gisteren: Wilde achtervolging in Bureau Groningen eindigt in flinke ravage, kijkers stomverbaasd
06:47Vanavond op TV: Flikken Rotterdam, Got talent, Rambo IV