TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De gewrichten van Mars Alexander (30) schieten snel uit de kom. Dit komt door syndroom van Ehlers-Danlos, een bindweefselaandoening. Hierdoor is ook een dwarslaesie ontstaan. Een paar jaar geleden kon Mars Alexander dankzij een crowdfundingsactie een ingrijpende operatie ondergaan. Presentatrice Emma Wortelboer wil alles weten over leven met het Ehlers-Danlos-syndroom. Ook is ze wel te porren voor een kijkje op een grote Japanse markt in Nederland.
In deze seizoensopening van Je Zal het Maar Hebben krijgt ze daar gezelschap van de 25-jarige Annette. Samen bezoeken ze het evenement en praten ze over de zeldzame aandoening die Annette heeft: een TRPV4-genafwijking. Hierdoor ontstaan tumoren in haar lichaam en haar gezicht, die voor uitdagingen zorgen.
Je Zal het Maar Hebben is vanaf 18 februari 2025 iedere dinsdag om 21:25 uur te zien bij BNNVARA op NPO 3.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Leuk om te zien: Arjen Lubach verrast bakfanaat Danique met bezoek van Robèrt van Beckhoven
16:17De Slimste Mens 2026: dit zijn de vragenstellers in de Open Deur-ronde
14:33Bridget Maasland in shock na beelden Ferry Doedens: 'Voel me ramptoerist'
13:41Even Tot Hier binnenkort terug met nieuw seizoen, dit is wanneer
13:32Terugkijken: 19-jarige Jutta Leerdam aan tafel bij Matthijs in De Wereld Draait Door