TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Soms is meedoen belangrijker dan winnen. Bij Jeangu Macrooy, die 23e werd bij het Eurovisie Songfestival met zijn nummer Birth Of A New Age, overheerst de trots.
“Het is natuurlijk een teleurstelling als je niet hoog eindigt, maar ja. Weet je, het was zo’n avontuur en ik ben zo blij”, zei Jeangu na het Songfestival in de nabeschouwing bij Op1. “Het was zo’n feest dat dit heeft kunnen plaatsvinden in deze tijd, we dealen nog allemaal met corona, het was echt een blessing.”
De 27-jarige zanger – die van de jury’s slechts 11 punten kreeg toebedeeld en van de kijkers welgeteld nul - was daarnaast blij voor Måneskin, de Italiaanse rockgroep die de 65e editie van het Eurovisie Songfestival op zijn naam schreef. “Ik heb echt staan springen voor het podium.”
Hoe heeft @JeanguMacrooy dit avontuur ervaren? ‘’Natuurlijk teleurstelling omdat we niet hoog eindigen, maar het was zo’n mooi avontuur voor ons. We hebben ontzettend ons best gedaan.’’ #Op1 pic.twitter.com/xbSkZw8rtm — Op1 (@op1npo) May 22, 2021
Later schoof ook commentator Sander Lantinga met Mr. Songfestival Cornald Maas aan bij Paul de Leeuw en Astrid Joosten voor een nabeschouwing op de finale. Tussen neus en lippen door liet de Radio 538-dj vallen dat Jan Smit volgend jaar zijn plek als commentator weer inneemt. De Volendammer ontbrak dit jaar op die plek, omdat hij samen met Chantal Janzen, Edsilia Rombley en Nikkie de Jager het muziekfestijn presenteerde.
Het songfestivalavontuur zit er op voor presentatoren @chantaljanzen, @JanSmit, @EdsiliaRombley & @NikkieTutorials. Chantal Janzen kijkt met trots terug: ‘’Ik was vooral zenuwachtig voor de techniek. Ik ben zo ongelofelijk trots op ons.’’ #Op1 pic.twitter.com/5oGEgDFQRV — Op1 (@op1npo) May 22, 2021
Jan Smit maakt indruk met cover van nummer Tabitha in Onvergetelijke Liedjes
16:27Rafael van der Vaart vol zelfspot in Vandaag Inside: 'Beste professionele amateur ter wereld'
16:04Sander Schimmelpenninck kondigt nieuw seizoen Sander en de kloof aan
15:20Deze programma's rondom Sinterklaas mag je niet missen
14:25Linda en Ivan Kraan uit Een Huis Vol verwachten tiende kind