TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De satirische serie over basisschool De Klimop trok in 2018 en 2019 soms wel meer dan 5 miljoen kijkers. Na twee seizoenen stopte de serie, omdat onder meer schrijver en acteur Diederik Ebbinge zo gezegd 'geen zin meer' had. Voor de bioscoopfilm nam Ilse Warringa, die zelf Juf Ank speelt, het stokje over.
"Ik kan me niet voorstellen dat we nee zeggen als Ilse Warringa belt met de vraag of we een volgend seizoen nog zien zitten. Sterker, we hebben al flink gefantaseerd over een derde reeks”, zegt Hoffman.
Tijdens dat enorme succes van het eerste seizoen wisten de acteurs en actrices niet wat hen overkwam, vertelt Hoffman. "In seizoen twee waren we dat succes een beetje aan het verwerken. Met de film hebben we het hele fenomeen gevierd. Zo riep Bianca Krijgsman, die hulpmoeder Nancy speelt, op de eerste draaidag al: ‘Jongens, hier kunnen we straks toch niet mee stoppen?’ En dat voelen we eigenlijk allemaal zo."
Eerder zei Warringa in een interview met De Volkskrant dat ook zij een derde seizoen van De luizenmoeder niet uitsluit. "Ik heb nooit gezegd dat we ermee gaan stoppen", zei ze. "Er zijn maar twee mensen die daarover gaan, en dat zijn regisseur Jan Albert de Weerd en ik. Als wij met zijn tweeën zeggen: er komt een derde seizoen, dan komt er een derde seizoen."
Wat de serie zo'n succes maakt? "Het schoolplein is zo’n goede doorsnede van Nederland, er valt nog zo veel te vertellen en er is momenteel zoveel aan de hand om satire over te maken, dus ik sluit niks uit.”
SBS6 zendt concertregistratie van The Streamers in de Ziggo Dome uit
07:52De TV van gisteren: Dramatische start voor nieuwe vooravond van NET5
07:00GTST Spoilers - maandag 14 t/m donderdag 17 september 2026
06:47Vanavond op TV: A beautiful mess, De meestergids, Indiana Jones and the Last Crusade
18:14Humberto Tan wordt opnieuw vader