TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Laura Selmhorst is niet meer: na 35 jaar nam Jette van der Meij deze week afscheid van haar rol in Goede Tijden, Slechte Tijden. Wat vind ze van dat afscheid en gaat ze haar alter ego missen?
Zelden kreeg GTST in de afgelopen jaren zoveel aandacht als de laatste paar weken. Maar het is dan ook niet niks: Laura die dood is en de rentree van Reinout Oerlemans als Arnie. Dat wilde de kijker natuurlijk zien,
Aran Bade sprak voor RTL Boulevard met de afzwaaiende Jette van der Meij, die overigens vrijdag te gast is in Carrie op Vrijdag, en vroeg haar onder andere naar wat ze het meeste zal gaan missen aan haar rol. Het antwoord van de actrice is duidelijk: 'Niks, het is goed. En ik vind het ook heel mooi dat het precies met 35 jaar is.'
Ook geeft Jette aan dat ze wel een boek kan schrijven over hoe de afgelopen 35 jaar voor haar zijn geweest en dat het toch allemaal wel emotioneel is: het einde van Laura.
Bekijk de video van RTL Boulevard hieronder:
Tweede seizoen De Hanslers op komst? Monique geeft antwoord
11:05Dit vinden kijkers van het nieuwe spelprogramma Watch Your Back
10:20André uit Winter Vol Liefde 2026 blijkt zelf ook muzikaal aangelegd
10:03Zien: De eerste beelden van het zesde seizoen van De Bevers
09:56Op deze datum start het tiende seizoen van Floortje naar het Einde van de Wereld