TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Zangeres Tabitha zong donderdagavond in Beste Zangers een geheel eigen versie van het kleine theaterliedje Ik hou van mij van Harrie Jekkers. Hoewel Tabitha het qua stemgeluid prachtig zong, lopen de meningen over de interpretatie van de tekst van het liedje nogal uiteen.
Tabitha slaat de plank een beetje mis. Een cabaret/kleinkunst-lied moet juist niet zo gezongen worden.. Fantastisch lied van #harriejekkers maar niet zo... #bestezangers — Erik Klinkhamer (@Erik_Klinkhamer) September 17, 2020
En een super gave uitvoering door Tabitha van Ik hou van mij van Harrie Jekkers #bestezangers — mathildeklaasse (@MathildeKlaasse) September 17, 2020
Zo Tabitha helpt even Ik Hou Van Mij van Harrie Jekkers vakkundig om zeep. Even niet doen #bestezangers — Marnix Bruinzeel (@MarnixB) September 17, 2020
Ook cabaretier Jochem Myjer lijkt er het zijne van te denken. Hij deelt vrijdag een video van het origineel van Jekkers en schrijft daarbij: 'Hoe die bedoeld is... #bestezangers #tesktinterpretatie'.
Hoe die bedoeld is... #bestezangers #tekstinterpretatie https://t.co/bBMOtmi7Jx — Jochem Myjer (@jochemmyjer) September 18, 2020
In de aflevering van Beste Zangers zongen de artiesten donderdag voor Sanne Hans, alias Miss Montreal. In dit seizoen zitten verder onder andere Wulf, Suzan & Freek, Milow en Stef Bos. Het seizoen wordt dit jaar gepresenteerd door Nick & Simon.
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Wat gaat Humberto Tan nu doen op tv na komst Welmoed Sijtsma bij RTL?
15:03Zien: De eerste beelden van de nieuwe NPO-realityserie De Verloskundigen
13:36Welmoed Sijtsma maakt overstap naar RTL en krijgt eigen late night-talkshow
11:17Zijn GTST-actrices Noa, Noa en Jolijn de opvolgers van Linda, Roos en Jessica?
10:30Zo warm wordt het zaterdag in Nederland tijdens de WK-wedstrijd tegen Zweden