TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Derksen doet deze verrassende uitspraken in een minstens zo verrassend opiniestuk dat hij schreef voor De Telegraaf.
In het artikel geeft Johan zijn eigen visie op de mediarel die enkele weken geleden ontstond toen hij een gewreekte Zwarte Piet-grap maakte in de uitzending. De 71-jarige Derksen houdt voet bij stuk: "Ik heb weleens slechtere grappen gemaakt. De hysterische reacties waren ronduit beangstigend. Eigenlijk was ik de enige die rustig bleef, omdat ik totaal niet werd gekweld door schuldgevoel. Het was en blijft voor mij een storm in een glas water."
De toekomst van Veronica inside werd daarna onzeker, ook vanwege een interne rel waarbij Derksen lijnrecht tegenover presentator Wilfred Genee kwam te staan. Echt veel zin in een nieuw seizoen lijken de beide heren (nog) niet te hebben, maar daar heeft Derksen vrede mee: "Ik heb geen idee of u mij ooit nog terugziet in Veronica inside, maar een mooier afscheid dan de stekker eruit te trekken na een kijkcijferrecord van 1,7 miljoen bestaat niet."
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Welmoed Sijtsma maakt overstap naar RTL en krijgt eigen late night-talkshow
11:17Zijn GTST-actrices Noa, Noa en Jolijn de opvolgers van Linda, Roos en Jessica?
10:30Zo warm wordt het zaterdag in Nederland tijdens de WK-wedstrijd tegen Zweden
10:11Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op maandag
09:35Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden