TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Derksen doet deze verrassende uitspraken in een minstens zo verrassend opiniestuk dat hij schreef voor De Telegraaf.
In het artikel geeft Johan zijn eigen visie op de mediarel die enkele weken geleden ontstond toen hij een gewreekte Zwarte Piet-grap maakte in de uitzending. De 71-jarige Derksen houdt voet bij stuk: "Ik heb weleens slechtere grappen gemaakt. De hysterische reacties waren ronduit beangstigend. Eigenlijk was ik de enige die rustig bleef, omdat ik totaal niet werd gekweld door schuldgevoel. Het was en blijft voor mij een storm in een glas water."
De toekomst van Veronica inside werd daarna onzeker, ook vanwege een interne rel waarbij Derksen lijnrecht tegenover presentator Wilfred Genee kwam te staan. Echt veel zin in een nieuw seizoen lijken de beide heren (nog) niet te hebben, maar daar heeft Derksen vrede mee: "Ik heb geen idee of u mij ooit nog terugziet in Veronica inside, maar een mooier afscheid dan de stekker eruit te trekken na een kijkcijferrecord van 1,7 miljoen bestaat niet."
Partnerbijdrage
Voetbalfans kunnen zich opmaken voor een weekend vol Premier League-actie. Met Liverpool - Manchester City als grote blikvanger en Manchester United - Tottenham Hotspur valt er genoeg te beleven. De wedstrijden zijn live te zien op Viaplay.
Zo gaat het nu tussen Thomas en Chess uit De Bondgenoten
10:32Bridgerton-fans opgelet: Netflix komt met nieuwe spin-off over geliefd personage
09:50Rust en Vreugd krijgt een vervolg: Annet Malherbe onthult komst tweede seizoen na overwinning
09:27Dionne Stax teleurgesteld over verdwijnen eigen programma: 'Heel pijnlijk'
09:04Dit zijn de eerste beelden van Bureau Groningen