TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Johan legde later uit dat hij die stevige bewoordingen gebruikte omdat hij van medewerkers van Vandaag Inside hoorde dat Eva Jinek zich ongepast had uitgelaten over Vandaag Inside. Bij de naborrel van de laatste Jinek-uitzending zou de presentatrice op tafel zijn gesprongen en daar enthousiast in de microfoon hebben geroepen dat ze 'toch maar mooi Vandaag Inside van de televisie hadden gekregen'.
De mannen van Vandaag Inside waren toch al niet blij met Eva nadat ze in een uitzending aan gasten had gevraagd of het niet goed zou zijn als adverteerders zouden weglopen bij het programma. Dit natuurlijk in de nasleep van de kaarsenrel.
René van der Gijp gaat ervan uit dat Eva zo enthousiast reageerde op het (tijdelijke) verdwijnen van Vandaag Inside omdat haar eigen kijkcijfers te wensen overlieten.
Deze zeven BN'ers worden getipt voor Wie is de Mol? en ook de locatie lijkt bekend
11:24Shownieuws: dit zijn de vervallen huizen van Emile Ratelband in Arnhem
09:58De Bogaartjes laten zich uit over De Hanslers na familieruzie
09:12Heleen van Royen: 'Boeken zijn niet meer van deze tijd'
08:08De TV van gisteren: nek aan nek-race Dwars door de Pyreneeën en Expeditie Robinson