TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wat begon als geintje is er daadwerkelijk van gekomen: Johan Derksen, Wilfred Genee en René van der Gijp zijn te zien in het tweede seizoen van Marble mania. Maar het viel de heren wel vies tegen.
Johan Derksen vond de show van Winston Gerschtanowitz op tv best vermakelijk, maar eenmaal in de studio was het een ander verhaal. Wilfred Genee maakte er het beste van en deed 't vooral voor z'n kinderen, maar René van der Gijp voelde zich behoorlijk opgelaten om in een zaal vol publiek te kijken hoe knikkertjes rollen. Na afloop was hij zo ontdaan dat 'ie thuis om de ellende te vergeten een hele fles whiskey soldaat heeft gemaakt.
Tussen neus en lippen door kon Derksen ook nog melden dat zijn knikker, de rode, in het finalespel als eerste over de finish komt. Het leverde hem een cheque op van 15.000 euro en iedereen in zijn publieksvak ging naar huis met een airfryer. Ook onthulde hij dat Roué Verveer, Jandino Asporaat en Jörgen Raymann in het nieuwe seizoen hun opwachting maken.
Robert van Hemert moest naar psycholoog door deelname Verraders: 'Helemaal van de buitenwereld losgeraakt'
09:27SBS lanceert nieuwe talentenjacht Sing with me: 'Duet met zangicoon'
09:12Gordon verrast Gijp met lachwekkende prijs: 'Meest aanstekelijke lach'
19:41Leo Alkemade bevestigt nieuw seizoen van LOL: Last One Laughing
17:36Serie Woeste Grond krijgt een speelfilm