TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
John steekt niet bepaald onder stoelen of banken dat hij een groot liefhebber is van Spanje, maar onlangs werd bekend dat zijn huidige appartement niet meer aan zijn wensen voldoet. De zanger zette het daarom te koop. De woning - die regelmatig te zien was in realityshow De Bevers - gaat binnenkort van eigenaar wisselen, zo laat hij weten.
"Feest in huize De Bever! Ons appartement in Spanje is verkocht! Nu op naar nieuwe avonturen dit najaar!", schrijft hij op Facebook.
John liet eerder al optekenen door tijdschrift Party dat een iets grotere hut gewenst is. "We willen in de toekomst wat vaker naar Spanje gaan en dan is het wel fijn als je een iets groter appartement hebt. Voor ons, maar ook voor onze honden Bentley en Jacky, voelt het niet als een vakantiewoning, maar meer als thuis."
De groepsfase van het WK voetbal zit erop na vandaag op. Met onder anderen Engeland, Portugal en wereldkampioen Argentinië in actie belooft het een spannende slotdag te worden, waarop de laatste tickets voor de knock-outfase worden verdeeld.
Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
23:51De Oranjezomer: Thomas van Groningen kreeg pikante vraag op vakantie (video)
14:30Komt er een tweede seizoen van Huizenruilers?
13:13Wanneer is de finale van Het Perfecte Plaatje op Reis 2026 te zien?