TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
John steekt niet bepaald onder stoelen of banken dat hij een groot liefhebber is van Spanje, maar onlangs werd bekend dat zijn huidige appartement niet meer aan zijn wensen voldoet. De zanger zette het daarom te koop. De woning - die regelmatig te zien was in realityshow De Bevers - gaat binnenkort van eigenaar wisselen, zo laat hij weten.
"Feest in huize De Bever! Ons appartement in Spanje is verkocht! Nu op naar nieuwe avonturen dit najaar!", schrijft hij op Facebook.
John liet eerder al optekenen door tijdschrift Party dat een iets grotere hut gewenst is. "We willen in de toekomst wat vaker naar Spanje gaan en dan is het wel fijn als je een iets groter appartement hebt. Voor ons, maar ook voor onze honden Bentley en Jacky, voelt het niet als een vakantiewoning, maar meer als thuis."
Opvallend moment in Married at First Sight: Joyce scheert de rug van Nick
13:16Lachen: Jan Smit verkleedt zich als dino en verrast leerlingen tijdens examenstunt
13:13Kim Kötter afgemaakt in Vandaag Inside: 'Misselijkmakend'
12:22Krijgt Urk! een vijftiende seizoen?
10:30Vanaf deze datum is het tweede seizoen van Haantjes te zien