TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Ik ben natuurlijk heel erg blij om hier weer te staan", zegt een opgeluchte John van den Heuvel. "Het is best een lastige periode geweest, met name vanwege het feit dat ik hier niet mocht komen. Nu is er groen licht gegeven om hier weer heel regelmatig aan te schuiven onder bepaalde omstandigheden."
Het lijkt er dus op dat zijn komst naar de studio van RTL Boulevard geen groot gevaar meer vormt voor de bezoekers van het Leidseplein. En dat Femke Halsema haar verbod heeft opgeheven. Maar daar zijn nog niet alle problemen mee opgelost. "Er zijn zeker nog beveiligingsmaatregelen van kracht", legt John uit. "Ook hier nu. Daar zien we misschien wat minder van dan in het verleden, maar ze zijn er nog wel degelijk."
Hoe het ook zij, we kunnen nu wel weer lekker profiteren van Johns expertise bij RTL Boulevard. En daar is hij zelf ook maar wat blij mee. "Iedereen heeft keihard gewerkt, en dat vind ik echt heel erg fijn en te prijzen, om dit weer mogelijk te maken, met name de gemeente, het OM en de politie."
Vanavond op TV: Het MAX Orkest, Miljoenenjacht, The Dukes of Hazzard
11:59Sophie Bouquet smeekte GTST-makers om terugkeer Merel Verduyn: 'Ik mis het'
11:03Bart uit B&B Vol Liefde doet boekje open over breuk met Eveline in Shownieuws: 'Ik nam het telefoongesprek op'
10:55(Bekend) Nederland spreekt zich uit over Eurovisie Songfestival-statement AVROTROS
10:01De TV van gisteren: Holland's Got Talent blijft onder de miljoen kijkers, maar maakt de tongen los