TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Ik ben natuurlijk heel erg blij om hier weer te staan", zegt een opgeluchte John van den Heuvel. "Het is best een lastige periode geweest, met name vanwege het feit dat ik hier niet mocht komen. Nu is er groen licht gegeven om hier weer heel regelmatig aan te schuiven onder bepaalde omstandigheden."
Het lijkt er dus op dat zijn komst naar de studio van RTL Boulevard geen groot gevaar meer vormt voor de bezoekers van het Leidseplein. En dat Femke Halsema haar verbod heeft opgeheven. Maar daar zijn nog niet alle problemen mee opgelost. "Er zijn zeker nog beveiligingsmaatregelen van kracht", legt John uit. "Ook hier nu. Daar zien we misschien wat minder van dan in het verleden, maar ze zijn er nog wel degelijk."
Hoe het ook zij, we kunnen nu wel weer lekker profiteren van Johns expertise bij RTL Boulevard. En daar is hij zelf ook maar wat blij mee. "Iedereen heeft keihard gewerkt, en dat vind ik echt heel erg fijn en te prijzen, om dit weer mogelijk te maken, met name de gemeente, het OM en de politie."
SBS6 gooit programmering van De Bondgenoten weer om
12:59Dit is de startdatum van het nieuwe RTL-programma Los Het Op!
12:47I’ve Got the Music in Me keert terug en verhuist naar de zondagavond
12:41Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op maandag
11:35Komt er nog een nieuw seizoen van De Augurkenkoning op RTL4?