TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Ik ben natuurlijk heel erg blij om hier weer te staan", zegt een opgeluchte John van den Heuvel. "Het is best een lastige periode geweest, met name vanwege het feit dat ik hier niet mocht komen. Nu is er groen licht gegeven om hier weer heel regelmatig aan te schuiven onder bepaalde omstandigheden."
Het lijkt er dus op dat zijn komst naar de studio van RTL Boulevard geen groot gevaar meer vormt voor de bezoekers van het Leidseplein. En dat Femke Halsema haar verbod heeft opgeheven. Maar daar zijn nog niet alle problemen mee opgelost. "Er zijn zeker nog beveiligingsmaatregelen van kracht", legt John uit. "Ook hier nu. Daar zien we misschien wat minder van dan in het verleden, maar ze zijn er nog wel degelijk."
Hoe het ook zij, we kunnen nu wel weer lekker profiteren van Johns expertise bij RTL Boulevard. En daar is hij zelf ook maar wat blij mee. "Iedereen heeft keihard gewerkt, en dat vind ik echt heel erg fijn en te prijzen, om dit weer mogelijk te maken, met name de gemeente, het OM en de politie."
Greetje uit Urk! na relatiebreuk: 'Er is trauma, ik kan het niet mooier maken'
10:47Gert en Viktor Verhulst presenteren samen een nieuwe verborgen-camerashow
10:32Special van Miljoenenjacht op komst: 'Ook met live-schakeling'
10:26Carrie ten Napel twijfelde om Sterren op het Doek over te nemen van Özcan Akyol: 'Hij vindt het moeilijk'
09:50Komt er nog een nieuw seizoen van De Erfgenaam?