TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Eerder werd al bekend dat Davina Michelle, André Hazes, Trijntje Oosterhuis, Ali B en Henk Poort in de jury van We want more zitten. Tijdens de audities moeten de kandidaten vier van de vijf juryleden overtuigen om zo verder te komen in het programma.
Uit tien overgebleven acts komt uiteindelijk de winnaar, die met de hoofdprijs van 100.000 euro ervandoor gaat. De nummer twee krijgt een kwart van dat bedrag, terwijl de derde een tiende mee krijgt als prijs.
We Want More is vanaf zaterdag 28 maart om 20.00 uur te zien bij SBS6.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur