TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
“Het vele reizen begon me op te breken: je bent telkens een week van huis voor opnames en met twee jonge kinderen is dat niet ideaal. Toen kwam corona en zag de wereld er ineens heel anders uit. Door die periode van veel thuis zijn ontstond het idee voor een slotseizoen Waar is De Mol? in eigen land. Sowieso omdat vliegen momenteel niet handig is. Maar door dichter bij huis te blijven, konden we ook mensen vragen die normaal niet zo makkelijk een hele week vrij kunnen maken.”
“Onder anderen Gordon, Sergio Herman, Sylvana Simons en Fred van Leer. Met Johan Derksen was ik al eens in Texas geweest en dat was zo’n bijzondere reis dat we vonden dat hij zeker niet mocht ontbreken. Vlak nadat hij ja zei, brak de VI-rel uit dus we hadden heel wat te bespreken.”
“We zijn één keer eerder met Waar is De Mol? in eigen land gebleven: met Frans Bauer op Texel. Die plek had voor hem een bijzondere betekenis. Frans kampeerde vroeger met zijn familie in Den Helder en raakte gefascineerd door de veerboot naar Texel, maar zelf was hij nog nooit op het eiland geweest. Die aflevering was indirect een inspiratie voor dit seizoen. Met Johan verken ik bijvoorbeeld Drenthe en zijn zo geliefde Grolloo en met Sergio maak ik een roadtrip van zijn geboortestad Oud-Sluis naar Amsterdam, waar hij zich ook thuis voelt.”
“We proberen een zo tijdloos mogelijk programma te maken, dus de nadruk ligt er niet direct op. Waar is De Mol? is bedoeld als portret van mensen over waar ze nu staan in het leven, die thema’s staan centraal tijdens onze tweedaagse kampeertrip. Maar soms kun je er niet omheen: Sergio heeft als kok en restauranteigenaar direct met de gevolgen van het virus te maken.”
“Erewoord: hierna is het echt klaar. Tien seizoenen is een mooi, rond getal en het is een uitstekend moment om Waar is De Mol? te eindigen. Het onbevangen, jongensachtige is er wel vanaf. In vorige seizoenen deden we de gekste dingen: van bungeejumpen tot jeepsafari’s. Deze reeks hebben we vooral gepraat en heel veel gefietst, haha. Wel heel Hollands.”
“Het zal met ouder worden te maken hebben. Toen ik in Drenthe met Johan Derksen over de Hunebed highway reed, zei hij: ‘Ik zou zo’n hunebedbord best willen hebben voor mijn man cave.’ Vroeger zou ik stiekem ’s nachts met een schroevendraaier op pad zijn gegaan. Nu heb ik netjes met de gemeente gebeld en gevraagd of ze er heel misschien nog eentje over hadden, haha. Het is goed zo, we gaan andere mooie dingen doen en de lat weer wat hoger leggen.”
Waar is de mol? is elke maandag om 21:30 uur op SBS 6 te zien
Het sprintweekend op het Circuit of the Americas brengt de Formule 1-actie in een compact jasje tijdens de GP van de Verenigde Staten: slechts één vrije training, gevolgd door sprintkwalificatie op vrijdag, de sprintrace en reguliere kwalificatie op zaterdag, en de grote race op zondagavond. Daarnaast staat er veel op het spel voor de coureurs in Austin.
Video: Van wie zijn de villa's in Gooische Vrouwen?
08:12De TV van gisteren: Ondanks hoge cijfers kent De Slimste Mens minst bekeken finale in jaren
08:00Het zevende seizoen van Gooische Vrouwen gaat van start bij Videoland
06:47Vanavond op TV: Ook dat nog!, Expeditie Robinson, Tropic Thunder
12:48Video: Gerda, Mathilde en Geke uit Urk! zetten tatoeage op Mallorca