TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Zo zijn de drie omroepen die het programma samen maken weer goed gerepresenteerd via de presentatoren: Schoon van VPRO, Huys van BNNVARA en Vullings van AVROTROS.
Vullings noemt Buitenhof 'een instituut op de Nederlandse televisie'. "Ik heb ook nog eens het geluk te beginnen aan de vooravond van een verkiezingscampagne. Ik kan niet wachten om samen met de redactie te werken aan spraakmakende, verdiepende en inzichtgevende interviews."
Bart Barnas, mediadirecteur van AVROTROS, laat weten: "Joost Vullings combineert kennis van zaken met een warme en invoelende persoonlijkheid. Joost duikt niet alleen in de feiten, maar ziet juist ook de mens achter het verhaal. Dat maakt hem bij uitstek iemand aan wie je je verhaal toevertrouwt."
Vullings werkt sinds 2017 als politiek commentator bij AVROTROS, in EenVandaag. Ook is hij regelmatig als politiek duider te zien in talkshows als Eva. Daarnaast presenteert hij samen met Xander van der Wulp de politieke podcast De Stemming. Daarvoor werkte hij bij de NOS op de binnenland- en politieke redactie.
Het nieuwe seizoen van Buitenhof is vanaf 7 september te zien op NPO 1.
Vanavond op TV: Code of silence, Star trek: Strange new worlds, The Secret Life of Walter Mitty
17:31Els uit B&B Vol Liefde kritisch over 'intenties' Winter Vol Liefde-kandidaten
16:30Bradley uit De Bondgenoten duikt op in Lang Leve de Liefde en zijn date maakt nu al de tongen los
16:13Uitzendschema van The Voice of Holland 2026: Alle rondes en data op een rij
15:03Mama Monique over nieuwe schoondochter Veerle: 'Mike is echt heel gelukkig met haar'