TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Klaasje Meijer maakte vorige maand bekend na vijf jaar K3 te verlaten. Daarop opende Studio 100 de inschrijving voor haar opvolging bij de kleuterpopband en dat liep storm. Nu is het einde van de actie in zicht.
Studio 100 meldt zondag namelijk dat op 15 maart de inschrijving sluit. Inmiddels heeft Studio 100 zo’n 20.000 aanmeldingen ontvangen. Onder hen ook mannen, want Studio 100 staat ervoor open om een man aan de groep toe te voegen.
Klaasje is sinds november 2015 lid van K3, dat ze samen vormt met Hanne Verbruggen en Marthe De Pillecyn. Zij wonnen de talentenshow K3 zoekt K3. Die show werd opgenomen omdat de toenmalige formatie ermee stopte. K3 bestond destijds uit Karen Damen, Kristel Verbeke en Josje Huisman. De laatste verving in 2009 Kathleen Aerts.
Partnerbijdrage
De feestdagen worden dit jaar extra bijzonder op BBC NL. Met nieuwe kerstspecials van Death in Paradise, Beyond Paradise en Call the Midwife staat de zender garant voor spanning, warmte en ontroering.
Advent dag 23 | Win 1 van de 3 boeken van Ewout van Ewout Genemans
22:05Dit zijn de 12 potentiële deelnemers van B&B Vol Liefde 2026
19:54Onderbroeken tellen en dozen stapelen: Een Huis Vol begint weer vertrouwd chaotisch
19:31Martijn Krabbé geeft openhartig interview in seizoensafsluiter RTL Tonight
19:00Deze twaalf BN’ers doen mee aan het nieuwe programma Watch Your Back