TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Klaasje Meijer maakte vorige maand bekend na vijf jaar K3 te verlaten. Daarop opende Studio 100 de inschrijving voor haar opvolging bij de kleuterpopband en dat liep storm. Nu is het einde van de actie in zicht.
Studio 100 meldt zondag namelijk dat op 15 maart de inschrijving sluit. Inmiddels heeft Studio 100 zo’n 20.000 aanmeldingen ontvangen. Onder hen ook mannen, want Studio 100 staat ervoor open om een man aan de groep toe te voegen.
Klaasje is sinds november 2015 lid van K3, dat ze samen vormt met Hanne Verbruggen en Marthe De Pillecyn. Zij wonnen de talentenshow K3 zoekt K3. Die show werd opgenomen omdat de toenmalige formatie ermee stopte. K3 bestond destijds uit Karen Damen, Kristel Verbeke en Josje Huisman. De laatste verving in 2009 Kathleen Aerts.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Thomas van Groningen verklapt: 'Ik zit binnenkort in De Kwis met Ballen'
11:31Big Brother-Kitty haalt uit naar vader van De Bondgenoten-Mercedes: 'Ik ben me een potje boos!'
11:08Nicolette Kluijver probeert Mari van de Ven te strikken voor Expeditie Robinson, maar wil hij dat wel?
10:04Dit is de cast van The Passion 2026
09:11De TV van gisteren: 4 miljoen mensen leven mee met gekwelde Joep Wennemars op Olympische Spelen