TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Kamp van Koningsbrugge keert in januari terug met een nieuw seizoen! Dit keer niet met afleveringen op de vertrouwde donderdagavond, maar op maandagavond!
Zet maandag 29 januari maar in je agenda, want dan gaat de gloednieuwe reeks van Kamp van Koningsbrugge weer van start.
Net zoals we van de andere seizoen gewend zijn, belooft ook de nieuwe reeks van Kamp van Koningsbrugge weer loodzwaar te worden. Vijftien nieuwe burgers gaan acht dagen lang de uitdaging aan om een loodzware Special Forces training te volgen. Tijdens deze training worden de kandidaten zowel fysiek als mentaal op de proef gesteld.
Van zwemmen in ijskoud water tot bizarre nachtelijke missies, niets is in het programma te gek. Voor de training is veel doorzettingsvermogen en uithoudingsvermogen nodig. Deelnemers die niet sterk genoeg zijn om de training succesvol af te ronden, vallen af.
Het is nog niet bekend wie de deelnemers zijn van het nieuwe seizoen van Kamp van Koningsbrugge. De presentatie is in handen van Jeroen van Koningsbrugge. De nieuwe reeks is vanaf maandag 29 januari wekelijks om 20.30 uur bij AVROTROS op NPO 1 te zien.
Kijkers geraakt door emotioneel eerbetoon aan Cees Geel in Flikken Rotterdam
15:37Nieuw seizoen Boer Zoekt Vrouw krijgt kick-off
13:52Dit programma vervangt Een Buitengewoon Gesprek op NPO1
12:40Marjolein en Dylan flirten erop los in De Bondgenoten: 'Doe geen shirt aan'
12:24Wolter Kroes vertelt wat we van zijn reallifesoap De Kroesjes kunnen verwachten