TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Thomas van der Vlugt was helemaal haar type, maar uiteindelijk is Patricia Veenbaas blij dat het niets is geworden tussen haar en de casanova.
Patricia kreeg in aflevering twee, samen met drie andere dames, geen roos van Thomas en moest dus de eerste beste vlucht terug naar huis pakken. Bij Rumag Aftertalk vertelt ze dat de eerste ontmoeting al niet helemaal vlekkeloos verliep en ze hem tijdens de cocktailparty ook niet meer heeft gesproken.
“Ik wilde wel met hem praten, maar iedereen sprong zo boven op hem. Ik ben zo niet en ik ga dat niet doen. Al heb ik er achteraf wel spijt van, ik had dat wel moeten doen.”
Ook al was Thomas helemaal haar type, toch is Patricia blij dat het niets is geworden met hem. Als haar gevraagd wordt naar de reden, besluit ze haar lippen op elkaar te houden. "Ik heb daar zo mijn redenen voor. Dat hou ik alleen liever voor mezelf. Het heeft met van alles te maken. Ik ben blij dat het nu gewoon klaar is. Dat mijn aflevering nu voorbij is en dat het achter de rug is. Verder ga ik er niets over loslaten.”
The Bachelor is elke woensdag op Videoland te zien.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Thomas van Groningen verklapt: 'Ik zit binnenkort in De Kwis met Ballen'
11:31Big Brother-Kitty haalt uit naar vader van De Bondgenoten-Mercedes: 'Ik ben me een potje boos!'
11:08Nicolette Kluijver probeert Mari van de Ven te strikken voor Expeditie Robinson, maar wil hij dat wel?
10:04Dit is de cast van The Passion 2026
09:11De TV van gisteren: 4 miljoen mensen leven mee met gekwelde Joep Wennemars op Olympische Spelen