TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Thomas van der Vlugt was helemaal haar type, maar uiteindelijk is Patricia Veenbaas blij dat het niets is geworden tussen haar en de casanova.
Patricia kreeg in aflevering twee, samen met drie andere dames, geen roos van Thomas en moest dus de eerste beste vlucht terug naar huis pakken. Bij Rumag Aftertalk vertelt ze dat de eerste ontmoeting al niet helemaal vlekkeloos verliep en ze hem tijdens de cocktailparty ook niet meer heeft gesproken.
“Ik wilde wel met hem praten, maar iedereen sprong zo boven op hem. Ik ben zo niet en ik ga dat niet doen. Al heb ik er achteraf wel spijt van, ik had dat wel moeten doen.”
Ook al was Thomas helemaal haar type, toch is Patricia blij dat het niets is geworden met hem. Als haar gevraagd wordt naar de reden, besluit ze haar lippen op elkaar te houden. "Ik heb daar zo mijn redenen voor. Dat hou ik alleen liever voor mezelf. Het heeft met van alles te maken. Ik ben blij dat het nu gewoon klaar is. Dat mijn aflevering nu voorbij is en dat het achter de rug is. Verder ga ik er niets over loslaten.”
The Bachelor is elke woensdag op Videoland te zien.
Kippenvel: Kimberly Fransens schittert met musical-klassieker in Stars On Stage
16:28RTL ziet geen reden tot ingrijpen bij Married At First Sight na ophef Britse editie
16:15Dit zijn de gasten van Vandaag Inside op Curaçao op vrijdag
15:13Zet je schrap: De eerste beelden van de A.S.S. - Anti Survival Show zijn er
14:56Let op: Op deze datum start de Eredivisie weer