TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat is te lezen in een persbericht van Omroep MAX en werd eerder al min of meer naar buiten gebracht in de aankondiging.
Lange tijd lag alles stil voor Emmy vanwege een ernstig motorongeluk van zoon Wisse. Inmiddels gaat het beter met hem en heeft Emmy weer tijd en energie om zich op haar kasteel te focussen.
En er is voldoende energie bij Emmy, die in het nieuwe seizoen weer druk bezig is met allerlei initiatieven. "Emmy zit boordevol nieuwe plannen en ideeën, ze wil evenementen organiseren in haar kasteel. Haar grote droom: een 18e eeuws gekostumeerd bal in de stijl van Napoleon en Joséphine", is in het persbericht te lezen. Een kostuum uitzoeken doet ze samen met haar partner Rutger.
Kasteelvrouwe Emmy is vanaf 13 augustus drie weken lang elke zondag om 21:20 uur te zien bij MAX op NPO1. Uiteraard verzorgt André van Duin weer de voice-over
Video: Oos Kesbeke gaat kapot tijdens lesje pilates
15:31Het is echt waar; Mama Mo en Mike komen terug met een tweede seizoen van De Hanslers
13:37In Bridgerton seizoen 5 gaat een vrouw op zoek naar de liefde
13:31Terugkijken: de So You Think You Can Dance-auditie van Yusri
10:41AVROTROS komt met nieuw programma: Keurmeesters