TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Hassan Slaby hint hierop in een aflevering van De Zomer Van van RTL.nl.
In mei was te zien dat het personage van Hassan, Marwan, met Stanley Mauricius (Kenneth Herdigein) meeging als personal assistent tijdens de muziektournee van Stanley op een Caribische cruise. In De Zomer Van vertelt Hassan dat zijn vertrek uit GTST zijn eigen keus was:
"Het was mijn eigen keuze om andere dingen te kunnen doen. Ik heb in de tussentijd drie films gedaan. Ik heb absoluut niet stilgestaan."
Hassan kijkt positief terug aan zijn tijd bij Goede Tijden Slechte Tijden. "Ik kwam iedere dag met plezier op mijn werk, elke dag een uur te vroeg. En nu ik andere dingen aan het doen ben, mis ik toch weer die hectiek. Je bent met elkaar iets aan het maken. Dat is zo mooi", aldus Hassan. Presentator Farja Favardin zegt daarop het volgende: "Met andere woorden zeg je eigenlijk dat je binnenkort dus terugkeert in GTST?". Hassan reageert hier lachend op met de woorden "Ik zeg niks, ik heb niks gezegd."
Hassan Slaby debuteerde in september 2020 in GTST als de oudere en onstuimige broer van Ilyas, de manager van de buurtsuper. Hij wist het in korte tijd behoorlijk bont te maken in Meerdijk.
Bekijk hier de video:
Het nieuwe seizoen van Goede Tijden, Slechte Tijden is vanaf 24 augustus al vooruit te kijken via Videoland en vanaf 28 augustus om 20.00 uur weer te zien op RTL4.
Zal het in dit nieuwe seizoen van Postcode Loterij Eén tegen 100 weer iemand lukken om met een lekker bedrag naar huis te gaan? Caroline Tensen hoopt op het beste.
De TV van gisteren: Derde seizoen te veel? Finale Wie Is de Mol? scoort historisch laag
12:08Hélène Hendriks bedankt voor RTL en blijft nog zeker vijf jaar bij Talpa
11:52Big Brother-ster duikt als kandidaat op in Kopen Zonder Kijken
11:02Raymond Mens trekt boetekleed aan na 'misverstand' over vriend in Vandaag Inside
10:03Johan Derksen verdedigt bron in VI na statement RTL over 'stemmingmakerij' Renze Klamer maakt veel los