TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Voetballer Sneijder zou aanschuiven om het boek te promoten, maar dat gaat nu niet door. "Daar bal ik van", zo zegt de oud-voetballer op Radio 538. Het boek van Jansma en Sneijder wordt uitgegeven door Inside, net zoals veel voetbalboeken. Die uitgeverij wordt geleid door de dochter van Johan Derksen, Marieke Derksen. "Dat je van eigenlijk iets kleins zoiets groots moet maken, dat vind ik jammer. Dat het ten koste gaat van een uitzending", aldus Sneijder.
Op de radiozender werd ook aan schrijver Jansma gevraagd wat hij van de rel rond Veronica Inside vindt. "Het is jammerlijk. Kijk, ik ben niet altijd fan van het programma, laat dat duidelijk zijn, maar het voorziet wel in de behoefte van honderdduizenden mensen. En dat je dan na al die jaren zó met elkaar omgaat, is vrij treurig." Jansma noemt de speciale uitzending van afgelopen maandag verder "opvallend".
Veronica Inside kwam dit seizoen plots ten einde door de ruzie van Johan Derksen en René van der Gijp met presentator Wilfred Genee. De laatste uitzending zou aanstaande maandag zijn, maar daar is een streep doorheen gezet.
Simone Weimans bezoekt voormalige Nederlandse koloniën in nieuwe docuserie
10:54Kijkers van De Bondgenoten kritisch op nieuw onderdeel met AI-coach
09:04Jan-Willem Roodbeen en Jeroen Kijk in de Vegte presenteren nieuwe vrijdagavondshow
07:51De TV van gisteren: Ik Vertrek-kijkers onder de indruk van verbouwing van Bart en Loes
06:47Vanavond op TV: Dit was het nieuws, 010: De mensen die Rotterdam kleur geven, The Suicide Squad