TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Voetballer Sneijder zou aanschuiven om het boek te promoten, maar dat gaat nu niet door. "Daar bal ik van", zo zegt de oud-voetballer op Radio 538. Het boek van Jansma en Sneijder wordt uitgegeven door Inside, net zoals veel voetbalboeken. Die uitgeverij wordt geleid door de dochter van Johan Derksen, Marieke Derksen. "Dat je van eigenlijk iets kleins zoiets groots moet maken, dat vind ik jammer. Dat het ten koste gaat van een uitzending", aldus Sneijder.
Op de radiozender werd ook aan schrijver Jansma gevraagd wat hij van de rel rond Veronica Inside vindt. "Het is jammerlijk. Kijk, ik ben niet altijd fan van het programma, laat dat duidelijk zijn, maar het voorziet wel in de behoefte van honderdduizenden mensen. En dat je dan na al die jaren zó met elkaar omgaat, is vrij treurig." Jansma noemt de speciale uitzending van afgelopen maandag verder "opvallend".
Veronica Inside kwam dit seizoen plots ten einde door de ruzie van Johan Derksen en René van der Gijp met presentator Wilfred Genee. De laatste uitzending zou aanstaande maandag zijn, maar daar is een streep doorheen gezet.
Vanavond op TV: Beste zangers, Een huis vol, Year One
17:10Vooravond Net5 ongekend kijkcijferdrama: 'Buzz en True crime today trekken officieel nul kijkers'
15:39Jan Roos en Dennis Schouten voor rechter om uitspraken over vrouwen in Roddelpraat
15:02Utopia-sterren Cemal en Romy leggen breuk na maand al bij: 'Ons gezin gered'
14:08Sjoerd van Ramshorst (40) en vrouw Jasmijn verwachten tweede kindje: ‘Er komt een meisje aan’