TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De honderden gewraakte tweets dateren al van begin van deze eeuw maar staken de kop op nadat bekend werd dat Hart de prestigieuze prijzenshow zou presenteren. De organisatie van de Academy Awards vroeg hem zijn excuses aan te bieden maar daar had Hart totaal geen trek in.
Uiteindelijk deed hij dat toch maar toen was het al te laat.
I have made the choice to step down from hosting this year's Oscar's....this is because I do not want to be a distraction on a night that should be celebrated by so many amazing talented artists. I sincerely apologize to the LGBTQ community for my insensitive words from my past. — Kevin Hart (@KevinHart4real) 7 december 2018
In zijn oude tweets zei Hart o.a. dat als zijn zoon ooit met een poppenhuis zou spelen hij dat ding op zijn hoofd zou breken omdat het gay is om met poppenhuizen te spelen. In een comedyshow uit 2010 vertelde hij dat een homo als zoon zijn grootste angst zou zijn.
Kritiek op coaches en ‘verouderd format’: dit klopt er niet aan de Battles van The voice
10:11VI kritisch op Angela de Jong na commentaar op Jake Paul en Jutta Leerdam: 'Laat gaan!'
10:00I've Got the Music in Me blijkt op Johnny de Mols lijf geschreven: 'Als jongetje was ik al met muziek bezig'
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, I've got the music in me, Scouts Guide to the Zombie Apocalypse
06:00Het langverwachte tweede seizoen van Máxima is nu te streamen op Videoland