TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De honderden gewraakte tweets dateren al van begin van deze eeuw maar staken de kop op nadat bekend werd dat Hart de prestigieuze prijzenshow zou presenteren. De organisatie van de Academy Awards vroeg hem zijn excuses aan te bieden maar daar had Hart totaal geen trek in.
Uiteindelijk deed hij dat toch maar toen was het al te laat.
I have made the choice to step down from hosting this year's Oscar's....this is because I do not want to be a distraction on a night that should be celebrated by so many amazing talented artists. I sincerely apologize to the LGBTQ community for my insensitive words from my past. — Kevin Hart (@KevinHart4real) 7 december 2018
In zijn oude tweets zei Hart o.a. dat als zijn zoon ooit met een poppenhuis zou spelen hij dat ding op zijn hoofd zou breken omdat het gay is om met poppenhuizen te spelen. In een comedyshow uit 2010 vertelde hij dat een homo als zoon zijn grootste angst zou zijn.
Jeanine Janssen gaat niet op zomervakantie door MAX Vakantieman: 'Dit wordt het negentiende jaar'
09:30Nieuw gezin in Een Huis Vol: dit is de familie De Lange
08:58Greetje verlaat Urk, en daarmee ook de serie?
08:12De TV van gisteren: Victor Vlam maakt veel los bij Oranjezomer-kijker
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Ik weet er alles van!, Stir of Echoes