TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Yes! BNNVARA heeft de komst van een tweede seizoen van Boerderij Van Dorst bevestigd.
Het eerste seizoen van Boerderij Van Dorst was een regelrechte hit op NPO3. In het programma trekt presentator Raven van Dorst zich terug op het platteland om dromen na te jagen. Allerlei BN’ers kwamen op de boerderij langs om hun handen uit de mouwen te steken en het leverde ook heel mooie gesprekken op.
Zo waren onder anderen Stefano Keizers, Heleen van Rooyen, Tygo Gernandt, Maarten van Rossem en Emma Wortelboer bij Raven op de boerderij te gast. Ronnie Flex, Frans Bauer en Eva Jinek maakten zelfs indruk tijdens hun verblijf op het platteland, mede door de verhalen die ze vertelden. Naar de aflevering van laatstgenoemde BN'er keken maar liefst 732.000 belangstellenden.
Wanneer het tweede seizoen van Boerderij Van Dorst op de buis te zien is, is niet bekend. Maar wij kijken er nu alweer naar uit!
Ik hoor net van ‘ja’.#boerderijvandorst pic.twitter.com/fGLd6vQcUM — Raven van Dorst (@ravenvandorst) November 1, 2021
Jordy wint 105.000 euro in De Bondgenoten: 'Dit ga ik er mee doen'
11:38Beau lijkt van de aardbodem verdwenen na abrupt vertrek uit De Bondgenoten
11:26GTST-ster door rug gegaan: fysio naar de set
11:13De Bondgenoten: 'Diederik, heb jij een speciale agenda met Anouk?'
10:25Weerbericht: zo warm wordt het deze week