TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Yes! BNNVARA heeft de komst van een tweede seizoen van Boerderij Van Dorst bevestigd.
Het eerste seizoen van Boerderij Van Dorst was een regelrechte hit op NPO3. In het programma trekt presentator Raven van Dorst zich terug op het platteland om dromen na te jagen. Allerlei BN’ers kwamen op de boerderij langs om hun handen uit de mouwen te steken en het leverde ook heel mooie gesprekken op.
Zo waren onder anderen Stefano Keizers, Heleen van Rooyen, Tygo Gernandt, Maarten van Rossem en Emma Wortelboer bij Raven op de boerderij te gast. Ronnie Flex, Frans Bauer en Eva Jinek maakten zelfs indruk tijdens hun verblijf op het platteland, mede door de verhalen die ze vertelden. Naar de aflevering van laatstgenoemde BN'er keken maar liefst 732.000 belangstellenden.
Wanneer het tweede seizoen van Boerderij Van Dorst op de buis te zien is, is niet bekend. Maar wij kijken er nu alweer naar uit!
Ik hoor net van ‘ja’.#boerderijvandorst pic.twitter.com/fGLd6vQcUM — Raven van Dorst (@ravenvandorst) November 1, 2021
Nieuwe castleden toegevoegd aan kostuumdrama Grand Hotel aan Zee
09:31Gwen van Poorten presenteert nieuw NET5-programma 2 Vreemden onder 1 Dak
08:21Welk programma vervangt The House of Hide & Seek op RTL 4?
07:54De TV van gisteren: Moeizame overwinning van het Nederlands elftal trekt bijna 1,5 miljoen kijkers
07:00GTST Spoilers - maandag 15 t/m donderdag 18 juni 2026