TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op het hoogtepunt trok Kasteelvrouwe Emmy net iets minder dan 1 miljoen kijkers en dat is door de zomerperiode nog iets minder geworden. Of er een tweede seizoen gaat komen met de klussende kasteelvrouwe is op dit moment nog niet bekend. Het kasteel is in ieder geval nog lang niet klaar.
Zeg @OmroepMAX, er komt toch wel een volgend seizoen van #KasteelvrouweEmmy? Heerlijke tv. — Marieke van der Werf (@marieke_werf) August 9, 2022
Het programma dat scoort of het nu zomer of winter is, is natuurlijk De Slimste Mens. Philip Freriks en Maarten van Rossem kwamen uit op 1.153.000. Kijkers van de kennisquiz zagen dat kandidaat Jip van den Toorn zichzelf wederom door de finale frommelde, ditmaal ten koste van musicalster Carolina Dijkhuizen. Waarschijnlijk zien de kijkers haar terug in de finaleweek. Dat vinden sommige mensen heel er leuk en anderen iets minder.
Ha! Zit erg te genieten van De Slimste reeks dit jaar want veel meer thuis en ben dol op de overlever Jip. Hup Jip. #deslimstemens — Frank van der Lende (@FrankvdLende) August 9, 2022
Jipeeee ! Jip gaat door bij #deslimstemens — Seimen Burum (@SeimenBurum) August 9, 2022
#Jip weet niks maar vindt zichzelf geweldig #deslimstemens ? — T@@ln@zi (@EenTaalNazi) August 8, 2022
B&B Vol Liefde op RTL 4 scoorde 790.000 kijkers en de Ruben Nicolai-quiz Ik Weet er Alles Van deed ook prima zaken voor de zender door 788.000 kijkers te scoren. SBS 6 komt in het hele kijkcijferverhaal niet voor en 387.000 mensen zagen op ESPN hoe PSV in de verlenging Monaco wist te verslaan in de voorronde van de Champions League. Dan nog even terug naar NPO1 waar Omroep Max de nieuwe realityserie Het Echte Leven van de Britse Adel de ether in gooide. De Engelse kakkers scoorden met de eerste aflevering een magere 563.000 kijkers.
Een nieuw pareltje gescooped aan de @OmroepMAX-horizon: #hetechtelevenvandebritseadel #helvdba
Topamusement! ? — Geert-Jan (@prikkelpoppetje) August 9, 2022
Actrice Esther Roord, bekend van Kees & Co, overleden op 61-jarige leeftijd
15:46De Bauers terug op tv met nieuw seizoen
15:34Met deze act hoopt België het Eurovisie Songfestival 2026 te winnen
15:24Greetje Hakvoort: 'Ik ben binnenkort in meerdere familieprogramma's te zien'
14:00Reality-docu over Ali B op komst? 'Gevolgd door vlogcamera'