TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Waar het trouwprogramma regelmatig tegen de 1 miljoen kijkers aan zich wist te binden trok Voor Hetzelfde Geld 641.000 geïnteresseerden. In de eerste aflevering zochten Amsterdammers Remco en Lean een huis. Uiteindelijk besloten ze een bod te doen op een mooi huis in Vreeland maar bleken ze zich na de uitzending toch bedacht te hebben.
Leuk! Wie kijkt er ook? Mooie huizen buiten de randstad bekijken #voorhetzelfdegeld — Claudia (@_cloudy_a) May 17, 2022
Het woord 'leuk' viel sowieso vaak in deze uitzending.
Alles is wel leuk hé mensen. Echt leuk 😂#voorhetzelfdegeld — Ellen 🌴🍷☀️⛱ (@EllenB_M) May 17, 2022
Leuk, leuk! Oh echt leuk. Leuk dit. Dit is leuk 🤪 #voorhetzelfdegeld — Marnix de Parniks (@marnixdevrije) May 17, 2022
#voorhetzelfdegeld leuk, leuk, leuk, ook leuk, leuk. Leuk leuk, ook leuk, ja leuk. Leuk. leuk, leuk, leuk, ook leuk, leuk. Leuk leuk, ook leuk, ja leuk. Leuk. leuk, leuk, leuk, ook leuk, leuk. Leuk leuk, ook leuk, ja leuk. Leuk. leuk, leuk, leuk, ook leuk, leuk. Leuk leuk. — Fuckerd (@aras13) May 17, 2022
Welke programma's wel boven de magische grens van de 1 miljoen kijkers wisten te komen? Behalve het Journaal van 8 uur waren dat natuurlijk ons Vlaamse vrienden met Dwars Door de Lage Landen (1.083.000 kijkers) en De Rijdende Rechter met 1.044.000 kijkers. En in dat laatste programma had Mr. Reid bijna zelf een zaak aan z'n broek.
Die fietser zag hij niet bij het uitstappen. #derijdenderechter pic.twitter.com/nLlEQ3ZuKV — Broos (@BT1100BULLDOG) May 17, 2022
In de onderste regionen van de kijkcijfer-hitparade ziet het er steeds somberder uit voor twee talkshows. Khalid en Sophie en HLF8 zijn inmiddels noodlijdende programma's geworden. Het duo op NPO 1 trok een armzalige 355.000 kijkers en ook de aanwezigheid van Hélene Hendriks kan HLF8 niet redden. De SBS-talkshow moest het doen met 265.000. Dit is zo'n beetje de algemene reactie van kijkers als deze programma's beginnen.
Gaat het weer zo’n show worden? #hlf8 pic.twitter.com/9VdjEVUlxt — MkB (@mkbs_84) May 17, 2022
Partnerbijdrage
Een simpele opdracht, een tikkende klok en vijf comedians die er ieder hun eigen draai aan geven. In het nieuwe RTL4-programma Taskmaster leidt Arjen Lubach de hilarische chaos in goede banen.
De TV van gisteren: De Bauers domineren primetime op eerste vrijdag van nieuw tv-seizoen
08:26Estavana Polman onthult bij Vandaag inside geslacht van haar tweede kindje: 'Maar alleen als jullie lief zijn'
06:47Vanavond op TV: The Sommerdahl murders, Make up your mind, Paul Blart: Mall Cop
16:40Jacobien uit Daar Gaan Ze Weer doet een boekje open na breuk met Arjen
15:46Dit zijn alle gasten die in het nieuwe seizoen van Dit Was Het Nieuws aanschuiven