TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De reality-serie De Grannies van Amsterdam telt maar liefst tien afleveringen.
In De Grannies van Amsterdam worden vijf flamboyante weduwes uit Amsterdam-Zuid gevolgd. De vriendinnengroep mag dan wel officiëel bejaard zijn, maar daar trekken ze zich niets van aan. Ze halen alles uit het leven, en samen is dat gemakkelijk dan alleen. Het vijftal zijn al decennialang bevriend: sommige vriendschappen gaan ruim veertig jaar terug.
Joanita (80), Mug (79), Lorraine (74) en Tonneke (69) waren donderdagavond te gast in de talkshow van Eva Jinek, waar ze vertelden hoe hun leven eruitziet én wat we kunnen verwachten van de realityserie. En dat is met name positiviteit. De manier waarop de vrouwen in het leven staan is bijzonder, zo laten ze zien. Ze zijn misschien wel drukker dan ooit, met werk, (klein)kinderen, en zelfs TikTok-video's maken. En bovendien hebben ze veel steun aan elkaar, vertelt Mug, die onlangs weduwe is geworden. 'We kunnen onze ervaringen delen, want de anderen zijn ook allemaal weduwe. Dat maakt het verwerken een stuk gemakkelijker.'
De Grannies van Amsterdam is vanaf maandag 28 april alleen te zien op NPO Start bij Omroep MAX.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
Jeremy Clarkson pakt tv-programma's weer op na kankerdiagnose
13:56Astrid Holleeder 'schoot tekort' in RTL Tonight: 'Dat wil niemand horen'
11:24Expeditie Robinson begint pas in november
10:50Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
10:33'Zomercliffhanger van GTST loopt niet voor iedereen goed af'