TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De reality-serie De Grannies van Amsterdam telt maar liefst tien afleveringen.
In De Grannies van Amsterdam worden vijf flamboyante weduwes uit Amsterdam-Zuid gevolgd. De vriendinnengroep mag dan wel officiëel bejaard zijn, maar daar trekken ze zich niets van aan. Ze halen alles uit het leven, en samen is dat gemakkelijk dan alleen. Het vijftal zijn al decennialang bevriend: sommige vriendschappen gaan ruim veertig jaar terug.
Joanita (80), Mug (79), Lorraine (74) en Tonneke (69) waren donderdagavond te gast in de talkshow van Eva Jinek, waar ze vertelden hoe hun leven eruitziet én wat we kunnen verwachten van de realityserie. En dat is met name positiviteit. De manier waarop de vrouwen in het leven staan is bijzonder, zo laten ze zien. Ze zijn misschien wel drukker dan ooit, met werk, (klein)kinderen, en zelfs TikTok-video's maken. En bovendien hebben ze veel steun aan elkaar, vertelt Mug, die onlangs weduwe is geworden. 'We kunnen onze ervaringen delen, want de anderen zijn ook allemaal weduwe. Dat maakt het verwerken een stuk gemakkelijker.'
De Grannies van Amsterdam is vanaf maandag 28 april alleen te zien op NPO Start bij Omroep MAX.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op maandag
09:35Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden
09:16Staat Johnny de Mol open voor terugkeer in GTST?
09:09Samenvatting Nederland - Japan WK voetbal 2026 (zonder spoilers)
08:08De TV van gisteren: 'Het is maar goed dat Johan Derksen geen zoon heeft'