TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Donderdag stonden Joyce en haar buurvrouw Tatiana centraal in het programma Mr. Frank Visser Doet Uitspraak. Deze aflevering was behoorlijk heftig, want de ruzie tussen de buren escaleerde flink. De reden? Buurvrouw Tatiana besloot de bomen in de tuin van Joyce te snoeien, zonder ook maar iets te overleggen.
Sinds Tatiana de bomen van Joyce heeft gesnoeid, is er flinke ruzie tussen de twee. Tatiana vindt dat Joyce zelf schuldig is aan het 'vermoorden' van haar klimop. De ruzie loopt steeds meer uit de hand. Joyce eist een contactverbod en een schadevergoeding van 400 euro. Buurvrouw Tatiana hoopt hetzelfde en eist dat Joyce alle klimop uit haar tuin weghaalt.
De kijkers van Mr. Frank Visser Doet Uitspraak zaten gisteravond vol verbazing voor de buis. De heftige burenruzie leidde tot geschokte reacties.
Tina Nijkamp: 'Deze presentator moet in 2026 de Televizier-Ring winnen'
12:19Kritiek op Sinterklaasjournaal: 'Dit is echt not done' en 'Ik word hier boos van'
10:28Johan Derksen pleit voor Davina Michelle op het Songfestival: 'Geschenk uit de hemel'
10:00Huub Stapel kon het verhaal van de Schokkers niet negeren: 'Als ik onrecht zie, spring ik erbovenop'
09:40Airen Mylene confronteert Frank Dane: is hij de Meeuw in The Masked Singer?