TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
En dat riep bij de in totaal 1,2 miljoen kijkers toch wat vragen op, want: waarom zou je dat doen?
Een gemiddeld studio heeft nu niet bepaald de meest schone vloer ter wereld, maar dat weerhield acteur Mike Libanon er dinsdag niet van om op blote voeten te verschijnen in De Slimste Mens. Geheel bewust, zo vertelde hij na een vraag over 'Lotusvoetjes': hij vindt het namelijk heerlijk om zonder schoenen te lopen.
Dat heeft vooral te maken met een bepaald gevoel van vrijheid. "Het is de vrijheid die je voeten hebben om zich te kunnen spreiden, om te kunnen voelen en worden aangeraakt. Via de voeten wordt er ook heel veel gemasseerd in ons lijf. Al die zenuwbanen en organen die erin samenkomen, dat correspondeert met je hele gestel", lichtte de acteur toe. " En het is vooral heel lekker."
Toch zul je hem tijdens een regenachtige dag op straat gewoon met schoenen zien. "Maar zo gauw ik ergens binnen ben waar het warm genoeg is, in de bioscoop, de trein, thuis, dan moeten ze uit. Die voeten moeten vrij."
Die vrijheid heeft hem overigens in De Slimste Mens niet veel geholpen: Jeroen Kramer kroonde zich tot dagwinnaar en uiteindelijk wist Aletha Leidelmeijer Mike te verslaan in de dagfinale. Vanavond nemen deze twee het op tegen Eric van der Burg.
Zo kijk je de tweede aflevering van De Alleskunner VIPS nu al gratis vooruit
08:45De TV van gisteren: Kijkers vol lof over verkiezingsspecial Een Buitengewoon Gesprek
06:47Vanavond op TV: Interview met de geschiedenis, Grote gezinnen, grote vakanties, Soof 2
20:25Deze BN'er ziet een gevecht met Dave Roelvink in Boxing Influencers 2026 wel zitten
16:09Ewout Genemans stelt de agenten van Bureau Utrecht voor