TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
“You gotta slow down, brother. Slow down if you can’t go on.” Douwe Bob voorspelde het al in zijn songfestivalnummer Slow Down. De zanger heeft na een zware en drukke periode met een te vroeg geboren en overleden kindje en een huwelijk behoefte aan rust.
Op zijn Harley Davidson-motor en met een gitaar op zijn rug komt hij aan bij de Abdij van Berne in Heeswijk-Dinther. Het is het oudste klooster van Nederland. Met overste Frank van Roermund bekijkt hij de originele openingsakte uit 1134.
Douwe Bob kookt in de kloosterkeuken voor de broeders en praat over geluk en de eindigheid daarvan. Wat doen de stilte en de rust met de zanger en wat neemt hij van zijn verblijf mee in zijn dagelijks leven? Het is de laatste aflevering van dit seizoen van Kloostergasten.
Kloostergasten met Douwe Bob is op zaterdag 23 augustus 2025 om 19:55 uur te zien op NPO 2.
Welk programma vervangt realityserie De Bogaartjes op SBS6?
11:05Het langverwachte tweede seizoen van Máxima is nu te streamen op Videoland
10:00Chris Zegers vertelt meer over Een Schat aan Shaffy: 'Machtig om dit te mogen maken'
09:07Winston reageert: Dit is waarom het huisnummer in Miljoenenjacht was afgeplakt (video)
08:55Dit is de startdatum van seizoen 11 van Over Mijn Lijk