TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Anna Woldring (47) fietste in haar jeugd veel en won ook prijzen. Ze woonde jarenlang in de VS, maar keerde uiteindelijk terug naar Nederland.
“Inmiddels waren er meer vrouwen gaan fietsen. Alleen zag ik ze vooral in hun eentje wielrennen, of achter hun vriend aan. Dan is hij niet blij omdat hij minder hard kan en zij niet blij omdat het te hard gaat. Daarom heb ik een oproep gedaan of er meiden met mij wilden fietsen in Haarlem. De eerste keer waren dat er acht.”
Inmiddels zijn we tien jaar verder en is de club Velove ontstaan. De 175 leden fietsen samen op verschillende niveaus, maar de onderlinge gezelligheid is minstens zo belangrijk. “Het fietsen is het bindmiddel voor een grote vriendinnengroep, met veel saamhorigheid en onderling vertrouwen.”
Deze aflevering van Koers van de Kameraden zie je op vrijdag 23 mei 2025 vanaf 22:20 uur op NPO 1.
Woede bij Kristie in De Bondgenoten: 'Waarom stook jij in een vriendschap?'
11:35Hélène Hendriks na opvallende actie Hans Teeuwen: 'Ik stuur niemand weg'
10:56Goed nieuws voor Nederlandse Songfestival-kijkers
10:06Opnames We Zijn er Bijna! begonnen: zo start Marlijn haar dag in Kroatië
09:57Maestro terugkijken? Eva Eikhout maakt indruk met De Notenkraker van Tsjaikovski