TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Goed nieuws voor de fans van Kopen zonder Kijken: de kijkcijferhit krijgt er nog zeker twee seizoenen bij! Dat laten Bob Sikkes en Roos Reedijk weten in de RTL Boulevard Reality Podcast.
Terwijl het vijfde seizoen van het populaire woonprogramma momenteel te zien is bij RTL 4 zijn de voorbereidingen voor het nieuwe seizoen al in volle gang. En dat heeft volgens bouwdeskundige Bob een hele duidelijke reden: "We doen een jaar over een seizoen."
Bob is er al vanaf het eerste seizoen bij en is er inmiddels aan gewend om andermans geld uit te geven, maar dat was in het begin wel anders. "Het feit dat wij tonnen van iemand anders uitgeven overviel me in het eerste seizoen echt. Toen ging ik voor acht stellen hun budget opmaken zonder te overleggen. Dat vond ik heel pittig", vertelt hij in de podcast.
Aan stoppen met televisiemaken denkt de bouwdeskundige nog lang niet. "Ik ben bijna 57, dus ik kan nog wel een jaar of tien werken. Ik denk dat televisie mijn leukste hobby ooit is." Op de vraag of hij de ambitie heeft om door te groeien naar de rol van presentator is Bob heel stellig: "Nee, geen ambities!" Voorlopig zullen we hem dus gewoon als bouwexpert op de buis blijven zien.
Kopen zonder Kijken is elke maandag om 20:30 uur te zien bij RTL 4.
Partnerbijdrage
Beste Kijkers komt opnieuw met Oudejaarsspecial: de leukste tv-fragmenten van 2026
10:00Selmar Smit blikt vooruit op elfde seizoen Hunted: 'Het wordt weer spectaculair'
09:52Volle Zalen strikt Chantal Janzen en deze andere drie artiesten
09:29Voice-bericht Emile Ratelband: 'Mijn kinderen jagen me op vanwege de erfenis'
09:11Hilarisch: zo kijkt René van der Gijp thuis tv, tussen zijn honden