TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Van Eerd mag de rol van de conservatieve pastoor Bonhomme vertolken. Liebregts, onder andere bekend van zijn rol in Goede Tijden, Slechte Tijden en De Kameleon aan de ketting, kruipt in de huid van Bertus.
De musical Dagboek van een herdershond live is gebaseerd op de oude televisieserie die eind jaren 70 werd uitgezonden door de KRO. Dagboek van een herdershond gaat over een jonge kapelaan die terechtkomt in een Limburgs dorpje. Eerder werd al aangekondigd dat Thomas Cammaert, Angela Schijf, William Spaaij en Nandi van Beurden meespelen in het live spektakel. Ook is inmiddels duidelijk Francis van Broekhuizen van de partij zal zijn.
De voorstelling Dagboek van een herdershond live zal bijna anderhalf uur duren en bevat nummers die ook in de musical te horen waren. De regie is in handen van David Grifhorst, die eerder ook voor KRO-NCRV The Passion maakte.
Dagboek van een herdershond live vindt op zondag 3 september plaats in Sittard-Geleen. De registratie is vanaf 20.25 uur te zien bij KRO-NCRV op NPO1.
Dit programma vervangt Ons Kent Ons op RTL 4
07:49De TV van gisteren: Vernieuwde Triviant valt nog niet in de smaak bij kijkers
06:47Vanavond op TV: We zijn er bijna!, Woeste grond, G.I. Jane
22:02Vraag van Fred in B&B Vol Liefde ontketent storm aan reacties van kijkers: 'Dit is toch van de zotte'
16:01Medisch Centrum West-actrice Marjolein Sligte overleden