TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Van Eerd mag de rol van de conservatieve pastoor Bonhomme vertolken. Liebregts, onder andere bekend van zijn rol in Goede Tijden, Slechte Tijden en De Kameleon aan de ketting, kruipt in de huid van Bertus.
De musical Dagboek van een herdershond live is gebaseerd op de oude televisieserie die eind jaren 70 werd uitgezonden door de KRO. Dagboek van een herdershond gaat over een jonge kapelaan die terechtkomt in een Limburgs dorpje. Eerder werd al aangekondigd dat Thomas Cammaert, Angela Schijf, William Spaaij en Nandi van Beurden meespelen in het live spektakel. Ook is inmiddels duidelijk Francis van Broekhuizen van de partij zal zijn.
De voorstelling Dagboek van een herdershond live zal bijna anderhalf uur duren en bevat nummers die ook in de musical te horen waren. De regie is in handen van David Grifhorst, die eerder ook voor KRO-NCRV The Passion maakte.
Dagboek van een herdershond live vindt op zondag 3 september plaats in Sittard-Geleen. De registratie is vanaf 20.25 uur te zien bij KRO-NCRV op NPO1.
Niels van der Laan: 'Ik werd getipt door de politie over alle bedreigingen'
11:20Video: Will Koopman is nog lang niet klaar met Gooische Vrouwen
10:41Dit zijn de eerste beelden van Scrooge LIVE 2025
10:30Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
10:07Ewout Genemans reageert op onrust rondom online komen van Bureau Utrecht