TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Van Eerd mag de rol van de conservatieve pastoor Bonhomme vertolken. Liebregts, onder andere bekend van zijn rol in Goede Tijden, Slechte Tijden en De Kameleon aan de ketting, kruipt in de huid van Bertus.
De musical Dagboek van een herdershond live is gebaseerd op de oude televisieserie die eind jaren 70 werd uitgezonden door de KRO. Dagboek van een herdershond gaat over een jonge kapelaan die terechtkomt in een Limburgs dorpje. Eerder werd al aangekondigd dat Thomas Cammaert, Angela Schijf, William Spaaij en Nandi van Beurden meespelen in het live spektakel. Ook is inmiddels duidelijk Francis van Broekhuizen van de partij zal zijn.
De voorstelling Dagboek van een herdershond live zal bijna anderhalf uur duren en bevat nummers die ook in de musical te horen waren. De regie is in handen van David Grifhorst, die eerder ook voor KRO-NCRV The Passion maakte.
Dagboek van een herdershond live vindt op zondag 3 september plaats in Sittard-Geleen. De registratie is vanaf 20.25 uur te zien bij KRO-NCRV op NPO1.
Lisa Bal (Een Huis Vol) deelt eerlijk en beladen bericht over samengestelde gezin
14:06Spannende opnames voor Ewout: 'De situatie werd steeds dreigender'
13:29Estavana Polman laat zich niet uit het veld slaan: 'Schuift volgende maand gewoon aan in VI'
11:16Blijft Greetje te zien in Urk!? SBS6 geeft duidelijkheid
11:10Dit kun je verwachten van het nieuwe RTL-programma Nederland met Vakantie