TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Van Eerd mag de rol van de conservatieve pastoor Bonhomme vertolken. Liebregts, onder andere bekend van zijn rol in Goede Tijden, Slechte Tijden en De Kameleon aan de ketting, kruipt in de huid van Bertus.
De musical Dagboek van een herdershond live is gebaseerd op de oude televisieserie die eind jaren 70 werd uitgezonden door de KRO. Dagboek van een herdershond gaat over een jonge kapelaan die terechtkomt in een Limburgs dorpje. Eerder werd al aangekondigd dat Thomas Cammaert, Angela Schijf, William Spaaij en Nandi van Beurden meespelen in het live spektakel. Ook is inmiddels duidelijk Francis van Broekhuizen van de partij zal zijn.
De voorstelling Dagboek van een herdershond live zal bijna anderhalf uur duren en bevat nummers die ook in de musical te horen waren. De regie is in handen van David Grifhorst, die eerder ook voor KRO-NCRV The Passion maakte.
Dagboek van een herdershond live vindt op zondag 3 september plaats in Sittard-Geleen. De registratie is vanaf 20.25 uur te zien bij KRO-NCRV op NPO1.
Kijkers geraakt door emotioneel eerbetoon aan Cees Geel in Flikken Rotterdam
15:37Nieuw seizoen Boer Zoekt Vrouw krijgt kick-off
13:52Dit programma vervangt Een Buitengewoon Gesprek op NPO1
12:40Marjolein en Dylan flirten erop los in De Bondgenoten: 'Doe geen shirt aan'
12:24Wolter Kroes vertelt wat we van zijn reallifesoap De Kroesjes kunnen verwachten