TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Van Eerd mag de rol van de conservatieve pastoor Bonhomme vertolken. Liebregts, onder andere bekend van zijn rol in Goede Tijden, Slechte Tijden en De Kameleon aan de ketting, kruipt in de huid van Bertus.
De musical Dagboek van een herdershond live is gebaseerd op de oude televisieserie die eind jaren 70 werd uitgezonden door de KRO. Dagboek van een herdershond gaat over een jonge kapelaan die terechtkomt in een Limburgs dorpje. Eerder werd al aangekondigd dat Thomas Cammaert, Angela Schijf, William Spaaij en Nandi van Beurden meespelen in het live spektakel. Ook is inmiddels duidelijk Francis van Broekhuizen van de partij zal zijn.
De voorstelling Dagboek van een herdershond live zal bijna anderhalf uur duren en bevat nummers die ook in de musical te horen waren. De regie is in handen van David Grifhorst, die eerder ook voor KRO-NCRV The Passion maakte.
Dagboek van een herdershond live vindt op zondag 3 september plaats in Sittard-Geleen. De registratie is vanaf 20.25 uur te zien bij KRO-NCRV op NPO1.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Blinded, NCIS, Lincoln
06:00Programma WK voetbal zaterdag 13 juni
06:00De streamingtip van de week: Suzan & Freek: We Vieren Het Leven op Videoland
23:20Humberto Tan neemt afscheid van kijkers: 'Dit was RTL Tonight'
22:41Michael Bublé bij de openingsceremonie van het WK voetbal gemist? Bekijk hier alle optredens terug