TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de vierdelige reeks laat Arjan Dwarshuis kijkers op een unieke wijze zien dat onze natuurgebieden van levensbelang zijn voor miljoenen vogels. Van zeearenden tot zwarte ibissen en van visarenden tot moerasbewoners, er komen tal van vogelsoorten voorbij in de special. Het belooft een indrukwekkende natuurserie te worden met daarin meer dan honderd unieke vogelsoorten. Voor de special reist Arjan af naar Nederlandse natuurgebieden als de Zouweboezem, de Loosdrechtse Plassen, de Eempolder en Texel.
Veel Europese vogelsoorten worden bedreigd door factoren als klimaatverandering, verstedelijking en overbevissing. Als er geen actie wordt ondernomen, lopen veel vogelsoorten het risico om uit ons land te verdwijnen of zelfs helemaal uit te sterven. Met deze special wil KRO-NCRV meer bewustzijn creëren en pleiten voor natuurherstel en -bescherming in ons land.
De eerste aflevering van de special staat in teken van de lente en is op woensdag 3 april om 19:05 uur bij KRO NCRV op NPO 2 te zien. In de tweede aflevering, die te zien is op 22 mei, staat de zomer centraal. De derde uitzending draait om de herfst en wordt uitgezonden op 2 oktober. De laatste aflevering van de special gaat over de winter en verschijnt op 11 december op de buis.
Melody Klaver trots op tweede seizoen Zussen: 'Met veel liefde aan gewerkt'
18:42Relaties onder vuur in maandtrailer GTST: scheiding, slippertjes en toenaderingen
14:24Expeditie Robinson-ster Tobias Camman op culinaire wereldreis voor nieuw tv-programma
13:57Zo zouden Erik de Vogel en Caroline De Bruijn hun einde in GTST zien
13:35Mindf*ck keert terug: nieuw seizoen en feestdagenspecial in de maak