TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"De makers van Kunststof hebben met grote teleurstelling kennisgenomen van het besluit van de NPO om het programma per 1 januari op te heffen." Dat liet omroep NTR optekenen toen in mei bekend werd dat er een einde kwam aan het radioprogramma.
Met maar liefst 25 uitzendjaren was Kunststof een van de langstlopende Radio 1-programma's. Gelukkig voor de liefhebbers van cultuur en een goed interview gaat het wel verder als podcast en wordt een deel van de gesprekken op woensdagen en vrijdagen ook met beeld op televisie uitgezonden.
Jannekee Kuijper en Carine van Santen zijn de gespreksleiders van dienst. Op de vrijdag is er ruimte voor Jongstof, waarin Bo Fasseur, Max Terpstra en Stijn de Vries spreken met jonge talenten uit de wereld van kunst en cultuur.
Kunststof is op woensdag 7 januari 2026 om 14:20 uur te zien op NPO 2.
Wanneer is Beste Kijkers weer terug op tv?
12:20Robert ten Brink bekent: 'Ik word niet meer gebeld'
10:45RTL deelt meer details over de Koningsdagspecial van The Masked Singer
10:23Zo loopt het reguliere Winter Vol Liefde-seizoen af voor de deelnemers
10:00De tv-aanraders van Jan-Willem Roodbeen: 'Dit programma vind ik heel leuk'