TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de slotaflevering van Landverhuizers wordt de balans opgemaakt. Zijn de emigranten gelukkig of niet?
Een mooi voorbeeld is de familie Zandstra die naar Argentinië vertrok. Een deel van de familie woont sinds de jaren 90 weer in Nederland. Ook het deel van de familie aan de overkant van de oceaan heeft nog steeds een Nederlands paspoort en verlengt dat trouw als het verloopt.
Nederlands verstaan ze ook nog prima. De maker van het programma kon zijn vragen gewoon in het Nederlands stellen. Al lukte het niet altijd om ook in het Nederlands te antwoorden.
In de Verenigde Staten en Canada hebben de Nederlanders zich wel voorgoed gevestigd. Al heeft Hank nog steeds een tegeltje aan de wand van zijn opa Hendrik met de tekst 'Niet ik, niet jij, maar wij'.
Deze aflevering van Landverhuizers is op woensdag 4 juni 2025 om 20:30 uur te zien op NPO 2.
Partnerbijdrage
Irene van de Laar reageert op alle negatieve reacties: 'Een beetje respect zou toch vanzelfsprekend moeten zijn'
13:13Greetje uit Urk! na relatiebreuk: 'Er is trauma, ik kan het niet mooier maken'
10:47Gert en Viktor Verhulst presenteren samen een nieuwe verborgen-camerashow
10:32Special van Miljoenenjacht op komst: 'Ook met live-schakeling'
10:26Carrie ten Napel twijfelde om Sterren op het Doek over te nemen van Özcan Akyol: 'Hij vindt het moeilijk'