TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In Lang Leve de Liefde op SBS6 moeten twee singles 24 uur met elkaar doorbrengen in een prachtig verblijf dat is voorzien van alle luxe: een prachtige locatie, een jacuzzi en nog veel meer. Als de eerste ontmoeting bevalt, heeft het stel de mogelijkheid om hun date te verlengen tot maximaal 4 dagen.
Voor het nieuwe seizoen kan iedereen zich aanmelden. Of je nou jong of oud bent, nul of tien relaties hebt gehad maakt voor de rest niet uit. Aan de hand van jouw informatie proberen de makers de perfecte match te zoeken. Sta jij dus open voor de liefde en heb je zin in een avontuur? Meld je dan hier aan.
Doe je liever niet zelf mee, maar wil je wel nog wat Lang Leve de Liefde zien? Hieronder de beelden van de ontluikende liefde tussen Jhonathen en Jeska.
De TV van gisteren: Eva Jinek profiteert met talkshow van witte rook uit Sixtijnse Kapel
06:47Vanavond op TV: Van Kooten en De Bie: Toen werd nu, De Verraders, The Dukes of Hazzard
20:53Dennis van der Geest confronteert aannemer in Bureau Onrecht: 'Ben jij een oplichter?' (video)
20:09Verrassende wending in huwelijk Stefan en Dennis (MAFS): 'Hij heeft een toneelstuk gespeeld'
14:31Regisseur Dag & Nacht hint al op derde seizoen: 'Ga er maar vanuit van wel'