TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
En de eerste gasten zijn zelfs al bekend.
De vier zaterdagavonden voor Koningsdag brengen Thomas van Luyn en Leo Blokhuis Popquiz Oranje naar het tv-scherm. In deze frisse nieuwe quiz worden drie teams van twee bekende Nederlanders bevraagd over alles wat met Nederlandstalige muziek en artiesten te maken heeft. Van Nederpop uit de jaren 60 tot de hits van vandaag, alles komt aan bod.
Uiteraard is er ook een linkje met Koningsdag zelf. De twee presentatoren nemen ieder wat spullen mee die niet zouden misstaan op een Vrijmarkt. Elk object vertegenwoordigt een thema uit de popmuziek en leidt tot een reeks vragen.
De identiteit van de gasten blijft grotendeels een mysterie, althans voor drie van de vier afleveringen. Voormalig VVD-politicus Klaas Dijkhoff heeft immers al met wat simpele fotootjes op zijn Instagram verklapt dat zowel hij, Sita Vermeulen, Dzifa Kusenuh, Jeroen van Inkel, Roel Maalderink en Anniek Pheifer in de tweede aflevering plaats zullen nemen achter de desk.
Dit bericht op Instagram bekijken
Popquiz Oranje is vanaf 6 april iedere zaterdag om 19:07 uur te zien bij NTR op NPO1.
Vanavond op TV: Een buitengewoon gesprek, Antoni van Leeuwenhoek - Over leven met kanker, The Bourne Ultimatum
22:01De TV van gisteren: beestenboel in Help, Mijn Man is Klusser roept veel reacties op
19:03Dit zijn de deelnemers van het derde seizoen van Stars on Stage
18:54Hélène Hendriks blikt vooruit op The Winner Takes It All: 'Heel erg veel zin in'
13:57Jan Smit laat zich eindelijk overhalen tot een duet in de laatste aflevering van Beste Zangers