TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Als je de gemiddelde Nederlander op een regenachtige dag zou vragen wat hun grootste droom is, is de kans groot dat je zo'n 75% van de tijd hoort: emigreren. Nederland is immers maar een klein land, het weer is lang niet altijd goed en we zitten inmiddels ook behoorlijk op elkaars lip.
In het tweede seizoen van Let's Get Spanish is te zien hoe Wesley en Nick, twee Nederlandse ondernemers die een vastgoedbedrijf runnen in het zonnige Spanje, daad bij het woord voegen. Ze tonen diverse aspecten van het vastgoedproces, waaronder bezichtigingen, bezoeken aan nieuwbouwprojecten en gesprekken met een lokale advocaat. Daarnaast is er ook alle ruimte voor een dosis humor, met als achtergrond het adembenemende Spaanse landschap.
Let's Get Spanish is zondag 3 december om 15:30 uur te zien op RTL4.
Benieuwd welke wedstrijden er iedere dag op het programma staan tijdens het WK voetbal, wanneer Oranje speelt en hoe laat de toppers beginnen? Wij zetten het complete speelschema van het WK 2026 overzichtelijk voor je op een rij.
Het is eindelijk tijd voor het WK Voetbal 2026 en natuurlijk juichen we Nederland zo hard mogelijk toe, maar het is ook leuk als je zelf in de prijzen kunt vallen.
Omroep MAX deelt alvast meer details van nieuw seizoen We Zijn er Bijna!
11:35Gerri Eickhof keert na afscheid NOS terug op tv met documentaireserie
11:10Hadewych Minis speelt hoofdrol in nieuwe Netflix-serie
11:00Sjoerd van Ramshorst blikt vooruit op het WK voetbal: 'Het kan zomaar in één keer klaar zijn'
10:27In deze stad komt het Glazen Huis van 3FM Serious Request in 2026 te staan