TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Als je de gemiddelde Nederlander op een regenachtige dag zou vragen wat hun grootste droom is, is de kans groot dat je zo'n 75% van de tijd hoort: emigreren. Nederland is immers maar een klein land, het weer is lang niet altijd goed en we zitten inmiddels ook behoorlijk op elkaars lip.
In het tweede seizoen van Let's Get Spanish is te zien hoe Wesley en Nick, twee Nederlandse ondernemers die een vastgoedbedrijf runnen in het zonnige Spanje, daad bij het woord voegen. Ze tonen diverse aspecten van het vastgoedproces, waaronder bezichtigingen, bezoeken aan nieuwbouwprojecten en gesprekken met een lokale advocaat. Daarnaast is er ook alle ruimte voor een dosis humor, met als achtergrond het adembenemende Spaanse landschap.
Let's Get Spanish is zondag 3 december om 15:30 uur te zien op RTL4.
Televisie- en radiopresentator Bas Westerweel op 62-jarige leeftijd overleden
16:29Zo kun je dit weekend live én gratis naar Max Verstappen op de Nürburgring kijken
14:57Jack van Gelder ontkracht uitspraak over Hélène Hendriks: 'Totaal niet boos'
14:18Erben Wennemars stopt als schaatsanalist bij NOS: 'Kan mijn werk niet meer op de vrije manier doen die ik nastreef'
11:01Marijn Kuipers deelt haar verborgen strijd met boulimia in BNNVARA-documentaire