TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In augustus meldde Tina Nijkamp al de komst van dit programma.
Het spel draait om een 'mysterieuze driehoek' die met de deelnemers speelt, meldt RTL in een persbericht. Wat precies het verloop is van het spel, blijft nog even een vraagteken, maar vals zal het in ieder geval wel worden.
Het programma belicht 'menselijke drang naar controle, invloed en overleving’, staat in het persbericht. "Waarin elke beslissing telt en elke blik iets kan verraden. Geld, status en macht bepalen uiteindelijk wie overeind blijft. De kandidaten hebben geen idee wat hen te wachten staat. Ze weten niet waar ze zijn, met wie ze verblijven en al helemaal niet wat er van hen wordt verwacht. Elke stap is een gok, elke keuze een risico." Voor de winnaars ligt een prijs van 25.000 euro in het verschiet.
De deelnemers zijn Arno Kantelberg, Défano Holwijn, Dionne Slagter, Juultje Tieleman, Marouane Meftah, Maxim Hartman, Margriet van der Linden, Teun Kapitein, Victoria Koblenko en Vonneke Bonneke.
Vals Spel is vanaf zaterdag 6 december te zien met drie afleveringen bij Videoland en daarna is er wekelijks een nieuwe aflevering te streamen. De eerste aflevering is ook op RTL 4 te zien op zaterdag 6 december om 22.35 uur.
Partnerbijdrage
Is Bureau Groningen de volgende stop van Ewout Genemans?
12:54Noa Vahle: 'Zo vieren we kerst in huize De Mol'
09:31Documentaire Wij Zijn GTST is vanaf nu te zien op Videoland
09:20Keert Billy de Palma terug in Goede Tijden, Slechte Tijden?
07:50Open Casa krijgt een nieuw seizoen op Prime Video