TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Volgens mediakenner Tina Nijkamp, en die heeft het vaak bij het rechte eind, komt Videoland binnenkort met een nieuwe BN'er-show: Vals Spel. Wat kunnen we daar precies van verwachten en wie doen er mee?
De BN'ers hebben het maar druk tegenwoordig: van Expeditie Robinson tot De Allesweter VIPS tot De Verraders tot Wie is de Mol?, overal worden ze voor gevraagd en velen gaan maar wat graag op die uitnodigingen in voor wat extra exposure.
Daar kunnen we binnenkort dus nog een titel aan toevoegen volgens Nijkamp. 'Vals Spel is een soort Verraders met als verschil dat het gedrag van de BN'ers wordt gadegeslagen door een jury', schrijft ze op haar Instagramkanaal.
Ook deelt ze de namen van twee BN'ers die volgens haar sowieso gaan meedoen: dat zijn Teun Föhn (URK!) en Victoria Koblenko.
Het is nog niet bekend wanneer Vals Spel te zien zal zijn op Videoland
Partnerbijdrage
Geert Wilders naar Vandaag Inside op deze opvallende dag
13:42First Dates-deelnemer Derck maakt tongen los met zijn bijzondere stijl
10:45Kijk hier nu al gratis naar de zesde aflevering van Urk! seizoen 13
10:31Michella Kox slaat nieuw seizoen Echte Meisjes in de Jungle over: 'Houd van pure tv'
10:00Jeroen Spitzenberger over slotseizoen Oogappels: 'Een mooi sluitstuk'