TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
SBS bracht Lingo op 26 augustus van dit jaar weer op de buis nadat het jarenlang afwezig was op de Nederlandse televisie. Het woordenspel is nog altijd erg populair, zo weet ook Talpa-directeur Marco Louwerens. "Inmiddels is het overduidelijk dat het spelletje opnieuw razend populair is bij jong en oud, waardoor het bestellen van een tweede seizoen voor de hand ligt. Jan Versteegh blijkt ook echt dé Lingo-man te zijn die we voor ogen hadden, dus zal hij ook in het tweede seizoen als presentator te zien zijn."
Toch was het voor Talpa wel even afwachten of Lingo daadwerkelijk weer zou aanslaan. "We hebben het programma in eerste instantie voorzichtig besteld omdat het toch even spannend was of het spelletje na vijf jaar afwezigheid echt zou aanslaan."
Lingo doet het goed op de vooravond van SBS6. Het trekt gemiddeld zo'n 600.000 kijkers. De presentatie ligt dus in handen van Jan Versteegh.
Gooische Vrouwen klaar met opnames: aftellen naar seizoen 8 kan beginnen
12:56Nieuwe Boer Zoekt Vrouw-baby geboren na een emotionele week
11:35Anouk tegen Diederik in De Bondgenoten: 'Wat ben jij een lul zeg'
11:11André Rieu krijgt bijzondere verrassing tijdens laatste Vrijthof-concert
10:49Wanneer is Vandaag Inside weer terug op tv?