TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
SBS bracht Lingo op 26 augustus van dit jaar weer op de buis nadat het jarenlang afwezig was op de Nederlandse televisie. Het woordenspel is nog altijd erg populair, zo weet ook Talpa-directeur Marco Louwerens. "Inmiddels is het overduidelijk dat het spelletje opnieuw razend populair is bij jong en oud, waardoor het bestellen van een tweede seizoen voor de hand ligt. Jan Versteegh blijkt ook echt dé Lingo-man te zijn die we voor ogen hadden, dus zal hij ook in het tweede seizoen als presentator te zien zijn."
Toch was het voor Talpa wel even afwachten of Lingo daadwerkelijk weer zou aanslaan. "We hebben het programma in eerste instantie voorzichtig besteld omdat het toch even spannend was of het spelletje na vijf jaar afwezigheid echt zou aanslaan."
Lingo doet het goed op de vooravond van SBS6. Het trekt gemiddeld zo'n 600.000 kijkers. De presentatie ligt dus in handen van Jan Versteegh.
Partnerbijdrage
Nederland kent genoeg dramaseries, maar sommige titels weten echt iets los te maken. Sleepers, de Videoland Original die sinds 2022 te streamen is, hoort zonder twijfel in die categorie. Maar wat maakt deze serie het kijken waard?
Dit kijk je in januari 2026: alle nieuwe tv-programma’s en seizoenen op een rij
10:41Eddy Zoëy pakt werk weer op na pauze vanwege zeldzame aandoening
09:04Overtreders keert terug met een nieuw seizoen
07:44Nieuwe dagelijkse quizshow voor SBS6: Pokerface
07:40De TV van gisteren: Kijkers walgen van smerige shoot in Het Perfecte Plaatje