TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
SBS bracht Lingo op 26 augustus van dit jaar weer op de buis nadat het jarenlang afwezig was op de Nederlandse televisie. Het woordenspel is nog altijd erg populair, zo weet ook Talpa-directeur Marco Louwerens. "Inmiddels is het overduidelijk dat het spelletje opnieuw razend populair is bij jong en oud, waardoor het bestellen van een tweede seizoen voor de hand ligt. Jan Versteegh blijkt ook echt dé Lingo-man te zijn die we voor ogen hadden, dus zal hij ook in het tweede seizoen als presentator te zien zijn."
Toch was het voor Talpa wel even afwachten of Lingo daadwerkelijk weer zou aanslaan. "We hebben het programma in eerste instantie voorzichtig besteld omdat het toch even spannend was of het spelletje na vijf jaar afwezigheid echt zou aanslaan."
Lingo doet het goed op de vooravond van SBS6. Het trekt gemiddeld zo'n 600.000 kijkers. De presentatie ligt dus in handen van Jan Versteegh.
Yvon Jaspers ziet Boer zoekt vrouw-stel Gerben en Vivian trouwen: 'Geweldig mooi lief bruidspaar'
09:05Urk!-ster Mathilde verbreekt relatie met vriend Davy: ‘Zo snel mogelijk achter me laten’
08:59Douwe Bob eerste gast in nieuw seizoen Eva na bijzondere zomer
08:50De TV van gisteren: De Bauers domineren primetime op eerste vrijdag van nieuw tv-seizoen
08:26Estavana Polman onthult bij Vandaag inside geslacht van haar tweede kindje: 'Maar alleen als jullie lief zijn'