TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
SBS bracht Lingo op 26 augustus van dit jaar weer op de buis nadat het jarenlang afwezig was op de Nederlandse televisie. Het woordenspel is nog altijd erg populair, zo weet ook Talpa-directeur Marco Louwerens. "Inmiddels is het overduidelijk dat het spelletje opnieuw razend populair is bij jong en oud, waardoor het bestellen van een tweede seizoen voor de hand ligt. Jan Versteegh blijkt ook echt dé Lingo-man te zijn die we voor ogen hadden, dus zal hij ook in het tweede seizoen als presentator te zien zijn."
Toch was het voor Talpa wel even afwachten of Lingo daadwerkelijk weer zou aanslaan. "We hebben het programma in eerste instantie voorzichtig besteld omdat het toch even spannend was of het spelletje na vijf jaar afwezigheid echt zou aanslaan."
Lingo doet het goed op de vooravond van SBS6. Het trekt gemiddeld zo'n 600.000 kijkers. De presentatie ligt dus in handen van Jan Versteegh.
Dit programma vervangt Dwars door de Pyreneeën
09:53Deze presentator neemt Kassa over nu Amber Kortzorg met zwangerschapsverlof is
09:07De TV van gisteren: nieuwe advocatenserie Pro Deo van start met mooie kijkcijfers en positieve reacties
06:47Vanavond op TV: Bij ons op de Wallen, André Hazes: En nu ..., Conspiracy Theory
21:43Pro Deo met Tjitske Reidinga van start: kijkers hebben hun oordeel klaar