TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Realityster Louisa Janssen, bekend van Onze Transgender Liefde op TLC, is de laatste BN’er die zich bij het roast-panel tijdens The roast of Hans Klok voegt.
Louisa laat in reacties weten helemaal klaar te zijn voor de roast: "Ja mensen ook ik doe mee met the roast met Hans Klok, ik zeg maar zo heb zoveel ellende over me heen gehad dan maakt dit me alleen nog sterker dan dat ik al ben. Ik word dagelijks geroast op social media dus dit kan ik zeker handelen."
Gisteren werden de nummer zes en zeven van het panel toegevoegd, Giel de Winter en Rasti Rostelli. Zij voegden zich bij het al bekend gemaakte panel met Karin Bloemen, rapper Sjaak, Henk Westbroek en comedians Stefano Keizers en Johan Goossens. Louisa is dus het achtste panellid dat Hans Klok voor de leeuwen gooit met grove humor. De roast wordt dinsdag 21 december, om 20:30 uur uitgezonden op Comedy Central.
Deze acteurs spelen een rol in het tweede seizoen van Voetbalouders
13:40Is de eerste deelnemer van Het Perfecte Plaatje 2026 uitgelekt?
10:02Johnny de Mol baalt flink van schrappen I've Got the Music in Me: 'Helemaal kut'
10:00Roxeanne Hazes sloeg rol in The Passion meermaals af: 'Vond mezelf te jong'
09:04Terror Jaap is Barabbas in The Passion 2026: 'Een mooi einde van mijn mediacarrière'