TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De donderdagedities van Lubach staan in het teken van de zogeheten deep dives waarin Arjen en zijn team één onderwerp uitpluizen en belichten.
Afgelopen donderdag stond hij uitgebreid stil bij de vraag waarom de dagelijkse boodschappen in Nederland zo prijzig zijn. Veel Nederlanders wijken uit naar Duitsland waar het soms wel een tientje kan schelen op een volle kar.
Lubach wees vervolgens met een vinger naart A-merkfabrikanten die "keihard misbruik maken" van hun machtspositie, onder meer door hogere prijzen te rekenen in Nederland. De genoemde fabrikanten lieten na de uitzending weten dat dit niet het geval was omdat in ons land vaker kortingsacties en aanbiedingen worden aangeboden.
Soundos El Ahmadi is klaar met negativiteit over Got Talent: 'Stop met haten'
09:51Bevestigd: Gooische Vrouwen krijgt een negende seizoen
09:03De TV van gisteren: Kijkers dolenthousiast over het hoge niveau in musical special Make Up Your Mind
11:55Kwetsbare René Froger in eerste beelden van documentaire: 'Ik kon bijna niet meer praten'
10:44Johan Derksen verdedigt 'viezige' foto met Lale Gül in Vandaag Inside