TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De donderdagedities van Lubach staan in het teken van de zogeheten deep dives waarin Arjen en zijn team één onderwerp uitpluizen en belichten.
Afgelopen donderdag stond hij uitgebreid stil bij de vraag waarom de dagelijkse boodschappen in Nederland zo prijzig zijn. Veel Nederlanders wijken uit naar Duitsland waar het soms wel een tientje kan schelen op een volle kar.
Lubach wees vervolgens met een vinger naart A-merkfabrikanten die "keihard misbruik maken" van hun machtspositie, onder meer door hogere prijzen te rekenen in Nederland. De genoemde fabrikanten lieten na de uitzending weten dat dit niet het geval was omdat in ons land vaker kortingsacties en aanbiedingen worden aangeboden.
Partnerbijdrage
De Premier League dendert door en dit weekend wacht er een mooi affiche in Londen. Arsenal en Chelsea treffen elkaar, maar er valt nog veel meer te zien. De wedstrijden zijn live te volgen op Viaplay.
Martijn Krabbé over zijn werk nu reizen niet meer gaat: 'Hier zit ik veel liever'
15:22De Top 2000 Quiz gaat op de schop en Merel Westrik mag het presenteren
13:45Raven van Dorst is vanaf deze datum weer wekelijks te zien met Boerderij Van Dorst
13:16De 5 beste programma's om deze week te streamen
13:14Dave Maasland krijgt eigen misdaadprogramma op SBS6: dit gaat hij doen