TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De donderdagedities van Lubach staan in het teken van de zogeheten deep dives waarin Arjen en zijn team één onderwerp uitpluizen en belichten.
Afgelopen donderdag stond hij uitgebreid stil bij de vraag waarom de dagelijkse boodschappen in Nederland zo prijzig zijn. Veel Nederlanders wijken uit naar Duitsland waar het soms wel een tientje kan schelen op een volle kar.
Lubach wees vervolgens met een vinger naart A-merkfabrikanten die "keihard misbruik maken" van hun machtspositie, onder meer door hogere prijzen te rekenen in Nederland. De genoemde fabrikanten lieten na de uitzending weten dat dit niet het geval was omdat in ons land vaker kortingsacties en aanbiedingen worden aangeboden.
Op deze manier werd Carrie op Vrijdag toch nog gered van de bezuinigingen
10:00Ewout Genemans licht tipje van de sluier op over Bureau Groningen: 'Verbaas me over hoeveelheid meldingen'
09:55MAFS-Chantal en Temptation Island-Sonny onthullen of ze betaald kregen voor hun deelname aan de realityshows
09:05De TV van gisteren: 100 Dagen sluit de reeks op televisie af met prachtige reacties
06:47Vanavond op TV: Dit was het nieuws, Vera, Mile 22