TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Luuk had speciaal voor de gelegenheid in RTL Boulevard het pak weer aangetrokken. "Het is gewoon weer warm. Zo'n warm pak is dit", zei hij direct nadat hij zijn masker van zijn hoofd haalde.
Presentator Eddy Zoëy vroeg aan Luuk of hij het jammer vindt dat hij uit The Masked Singer is. "Het was wel een beetje een bevrijding, want je wordt echter onder vuur genomen. Ook hier achter de schermen", vertelt Luuk, die eraan toevoegt dat Eddy al voordat The Masked Singer op televisie was geweest gokte dat Luuk in een pak zat.
"Het voelt als een bevrijding, maar nu ik hem weer even aan heb voelt het ook wel lekker", aldus Luuk, die dus achter de schermen bij RTL Boulevard het nodige naar zijn kop kreeg geslingerd over zijn eventuele deelname aan The Masked Singer.
Eddy wilde natuurlijk weten hoe Luuk naar zichzelf heeft zitten kijken. "We zaten gewoon lekker op de bank, bij de allereerste aflevering ook. En ik ging gisteren (vrijdag red.) zingen: nou bij dat liedje was het nog duidelijker dat ik het was."
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
De knock-outfase van het WK voetbal levert meteen een absolute kraker op. Brazilië en Japan treffen elkaar in een duel waarin slechts één land een ticket voor de achtste finales overhoudt.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
13:12Hilarisch: Raymond Mens gaat op krokodillenjacht in New Orleans (video)
09:57Shownieuws: Sander de Kramer trouwt Rotterdamse burgemeester Carola Schouten (video)
09:20De TV van gisteren: André Rieu en Emma Kok scoren als enige op zomerse avond
06:47Vanavond op TV: De verloskundigen, Beste zangers, 48 Hrs.