TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Luuk had speciaal voor de gelegenheid in RTL Boulevard het pak weer aangetrokken. "Het is gewoon weer warm. Zo'n warm pak is dit", zei hij direct nadat hij zijn masker van zijn hoofd haalde.
Presentator Eddy Zoëy vroeg aan Luuk of hij het jammer vindt dat hij uit The Masked Singer is. "Het was wel een beetje een bevrijding, want je wordt echter onder vuur genomen. Ook hier achter de schermen", vertelt Luuk, die eraan toevoegt dat Eddy al voordat The Masked Singer op televisie was geweest gokte dat Luuk in een pak zat.
"Het voelt als een bevrijding, maar nu ik hem weer even aan heb voelt het ook wel lekker", aldus Luuk, die dus achter de schermen bij RTL Boulevard het nodige naar zijn kop kreeg geslingerd over zijn eventuele deelname aan The Masked Singer.
Eddy wilde natuurlijk weten hoe Luuk naar zichzelf heeft zitten kijken. "We zaten gewoon lekker op de bank, bij de allereerste aflevering ook. En ik ging gisteren (vrijdag red.) zingen: nou bij dat liedje was het nog duidelijker dat ik het was."
Jordy wint 105.000 euro in De Bondgenoten: 'Dit ga ik er mee doen'
11:38Beau lijkt van de aardbodem verdwenen na abrupt vertrek uit De Bondgenoten
11:26GTST-ster door rug gegaan: fysio naar de set
11:13De Bondgenoten: 'Diederik, heb jij een speciale agenda met Anouk?'
10:25Weerbericht: zo warm wordt het deze week