TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Luuk had speciaal voor de gelegenheid in RTL Boulevard het pak weer aangetrokken. "Het is gewoon weer warm. Zo'n warm pak is dit", zei hij direct nadat hij zijn masker van zijn hoofd haalde.
Presentator Eddy Zoëy vroeg aan Luuk of hij het jammer vindt dat hij uit The Masked Singer is. "Het was wel een beetje een bevrijding, want je wordt echter onder vuur genomen. Ook hier achter de schermen", vertelt Luuk, die eraan toevoegt dat Eddy al voordat The Masked Singer op televisie was geweest gokte dat Luuk in een pak zat.
"Het voelt als een bevrijding, maar nu ik hem weer even aan heb voelt het ook wel lekker", aldus Luuk, die dus achter de schermen bij RTL Boulevard het nodige naar zijn kop kreeg geslingerd over zijn eventuele deelname aan The Masked Singer.
Eddy wilde natuurlijk weten hoe Luuk naar zichzelf heeft zitten kijken. "We zaten gewoon lekker op de bank, bij de allereerste aflevering ook. En ik ging gisteren (vrijdag red.) zingen: nou bij dat liedje was het nog duidelijker dat ik het was."
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op maandag
09:35Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden
09:16Staat Johnny de Mol open voor terugkeer in GTST?
09:09Samenvatting Nederland - Japan WK voetbal 2026 (zonder spoilers)
08:08De TV van gisteren: 'Het is maar goed dat Johan Derksen geen zoon heeft'