TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Vlak voor het einde van RTL Boulevard kon Luuks co-host Marieke Elsinga het niet laten te beginnen over zijn vermeende deelname aan het zangprogramma. Marieke had vorig jaar ook al een vermoeden toen haar radiocollega Mattie Valk meedeed en ditmaal leek het haar wederom zo klaar als een klontje: Luuk is de Alien.
Luuk gaf toe dat hij al het hele weekend via social media berichtjes krijgt van mensen die ook menen dat hij al zingend en dansend met een UFO rond zijn heupen op het podium stond. Even dreigde de Alien al in de eerste aflevering ontmaskerd te worden, maar het publiek koos op het laatste moment voor de Zwaan waar Anita Witzier in bleek te zitten. In een eerste reactie liet Luuk weten geen idee te hebben waar de geruchten vandaan komen."
Met een strak gezicht beweerde Luuk dat hij zelf alleen maar presentator/dj Valerio Zeno hoorde. Marieke en ook tv-kenner Rob Goossens geloofden er geen snars van. Maar Luuk hield vol: "Op een gegeven moment hoor je dus een naam en dan hoor je ook die stem erbij en da's precies hoe het werkt."
Opvallend genoeg leek Masked Singer panellid Loretta Schrijver tijdens de uitzending al voordat de Alien een noot had gezongen dat Ikink in het pak zat. Toen de buitenaardse opzoemde, riep Loretta uit het niets de naam van het Boulevard boegbeeld.
Het mysterie van de Alien duurt nog zeker 14 dagen: komende week beleven eerst nog een nieuwe lichting gekostumeerde zangers hun vuurdoop.
Partnerbijdrage
Kjeld Nuis dolblij met bronzen medaille: ‘Kleur kon mij geen moer schelen’
20:02Haha! Erben Wennemars gaat uit z’n dak en sloopt bril van journalist (video)
19:11Dit is de jury van het vernieuwde Got Talent
15:47Producent Sleepers wil opnieuw in gesprek met Teun Kuilboer: 'In ieders belang dat we dit zorgvuldig behandelen'
15:05Gwen van Poorten presenteert dit nieuwe realityprogramma van Net5