TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In mei van dit jaar overleed zus Sis, met wie ze het programma Hier zijn de Van Rossems maakten. Nu is besloten om door te gaan met een soortgelijk programma, maar wel met een andere titel, weet De Telegraaf.
De trouwe kijkers van Hier zijn de Van Rossems krijgen een iets ander programma te zien: dit keer komen namelijk ook burgers voor de camera. De broers bezoeken in het nieuwe format dorpen en steden en behandelen daar specifieke thema's. De eerste opnames waren in Emmen, waar ze het over energie hebben.
Het is nog onduidelijk wanneer De broeders Van Rossem op de buis komt, maar de verwachting is dat dit in het voorjaar van volgend jaar is.
Partnerbijdrage
Robert van Hemert moest naar psycholoog door deelname Verraders: 'Helemaal van de buitenwereld losgeraakt'
09:27SBS lanceert nieuwe talentenjacht Sing with me: 'Duet met zangicoon'
09:12Gordon verrast Gijp met lachwekkende prijs: 'Meest aanstekelijke lach'
19:41Leo Alkemade bevestigt nieuw seizoen van LOL: Last One Laughing
17:36Serie Woeste Grond krijgt een speelfilm